Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Ulatowie-Pogorzeli

Punktualnie o godzinie 11.00 na placu strażackim rozpoczęły się zabawy i konkursy plenerowe. Były gry planszowe, zręcznościowe, zabawy integracyjne, teleturnieje, quizy i wiele innych zabaw, jak malowanie twarzy czy bańki mydlane. Udział w zabawach i konkurencjach nagradzany był drobnymi upominkami oraz jogurtami przekazanymi dzieciom nieodpłatnie przez firmę Danone.

W programie festynu nie zabrakło niecodziennych atrakcji. Uczestnicy mogli zobaczyć łódź ratowniczą Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu oraz kombinezon płetwonurka wraz z osprzętem, przejechać się samochodem Straży Pożarnej oraz obejrzeć wyposażenie ratowniczo-gaśnicze samochodu. Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny  „Ja i moja rodzina”. Wszystkich małych „artystów” nagrodzono pluszakami  i dyplomami.

W tym dniu dużym zainteresowaniem cieszyły się rozgrywki o puchar OSP w tenisie stołowym i badmintonie oraz mecz piłki nożnej: strażacy kontra uczniowie szkoły. Mimo towarzyskiego charakteru owego spotkania widać było ogromne zaangażowanie zawodników i ducha walki. Mecz zwyciężyli strażacy, ale wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Jak na festyn przystało była cukrowa wata i grillowane kiełbaski. Impreza zakończyła się o godzinie 20.00 zabawą taneczną przy muzyce disco polo.


Urząd Gminy Jednorożec


 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments