Fara kontynuuje roznoszenie wigilijnego opłatka. Od poniedziałku trafi do mieszkańców Przasnysza, Mchowa i Bartnik

Trudno wyobrazić sobie katolicki dom, w którym piękny zwyczaj dzielenia się opłatkiem, nie jest kultywowany. Zgodnie z tradycją w okresie przedświątecznym przasnyska fara wyśle do naszych domów posłańców, którzy umożliwią zakup opłatka.

 

Tygodniowy plan roznoszenia opłatka wigilijnego znajdziemy w harmonogramie zamieszczonym przez rzymskokatolicką parafię św. Wojciecha w Przasnyszu.

 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
activ
activ
8 miesięcy temu

Codziennik Mławski „Rośnie konkurencje dla niedawno otwartego, mławskiego McDonaldsa. Podobny obiekt powstaje przy drodze krajowej S7 w Nidzicy. Niedługo więc kierowcy korzystający z „siódemki” będą mieli do wyboru zatrzymać się w mławskim Maku, czy kilkadziesiąt kilometrów dalej. Nowy McDonalds w Nidzicy zlokalizowany jest przy węźle po prawej stronie jadąc w kierunku Gdańska, co ułatwi zjazd podróżującym na północ. Jak na razie nie jest jeszcze znana data otwarcia. Warto też przypomnieć, że w okolicy Nidzicy będzie to drugi już McDonalds, dwa lata temu takowy bowiem został otwarty przy MOP w Pawlikach.To jednak nie koniec ekspansji tej sieci. Według zapowiedzi burmistrza Działdowa taki… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
8 miesięcy temu
Reply to  activ

No i? Jak dla mnie to lepiej, że tego badziewia nie ma w Przaśni. Skoro jesteś takim fanem, to zakładaj.

And 54
And 54
8 miesięcy temu

„okresie przedświątecznym przasnyska fara wyśle do naszych domów posłańców, którzy umożliwią zakup opłatka.”
Ja pamietam jak roznosili za darmo ewentualnie za co łaska