Dziś Przasnysz i Jednorożec mają odwiedzić ministrowie rządu. Pierwszej Damy najprawdopodobniej zabraknie.

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o prawdopodobieństwie, że do Jednorożca przyjedzie Pierwsza Dama. Dziś wiemy, że do spotkania z małżonką prezydenta raczej nie dojdzie. Z informacji od włodarza gminy Krzysztofa Iwulskiego wynika, że odwiedziny w naszym powiecie złożą za to ministrowie rządu. Burmistrz Przasnysza mówi o spotkaniu z ministrami na Rynku Miejskim.

 

Agata Kornhauser – Duda widnieje wśród zaproszonych gości dzisiejszego Przeglądu Kultury Regionalnej w Jednorożcu. O jej obecność na terenie powiatu pytaliśmy za pośrednictwem poczty elektronicznej w biurze prasowym Kancelarii Prezydenta. Uzyskaliśmy odpowiedź, że zapowiedzi wydarzeń z udziałem Pierwszej Damy publikowane są po ostatecznym potwierdzeniu terminu, miejsca i programu z odpowiednim wyprzedzeniem na oficjalnej stronie internetowej www.prezydent.pl w zakładce „Dla mediów”/”Zapowiedzi prasowe”.

Niestety zakładka ”Zapowiedzi prasowe” od kilku dni pozostaje pusta,  co oznacza, że wizyta pierwszej damy z ogromnym prawdopodobieństwem nie dojdzie do skutku.

Z informacji, które uzyskaliśmy od wójta Krzysztofa Iwulskiego, wynika natomiast, że z mieszkańcami spotkają się minister sportu i turystyki Danuta Dmowska – Andrzejuk oraz minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg. Swoją obecność w Jednorożcu zapowiedziała również poseł Anna Cicholska.

 

Czeski film

Co ciekawe, na facebookowym profilu Ministerstwa Sportu i Turystyki przed kilkudziesięcioma minutami pojawiła się informacja, że „Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk odwiedza dziś województwo pomorskie!”. Wiedząc, z jaką prędkością poruszają się rządowe kolumny, nic nie jest wykluczone.

Wizytom gości w Jednorożcu towarzyszyć będzie Przegląd Kultury Regionalnej wraz z imprezą biegową, które odbędą się dziś na stadionie w Jednorożcu. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 13.00. Organizatorem jest Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu.

O niespodziewanej wizycie ministrów nieoficjalnym kanałem dowiedział się również burmistrz Łukasz Chrostowski, który śledząc profile polityków na portalach społecznościowych, przypadkowo dowiedział się o obecności w Przasnyszu sekretarza stanu w Ministerstwie Klimatu Jacka Ozdoby. Na Rynku Miejskim o godzinie 12.30 ma pojawić się także minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg, która dziś odwiedziła już powiat wołomiński.

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ja1
ja1
3 lat temu

żal.pl – za nasze pieniądze

Ja znajoma
Ja znajoma
3 lat temu
Reply to  ja1

Nie za twoje nie martw się i nie pisz głupot gdyby przyjeżdżał R. T. nie komentował byś zapewne

Ananasz
Ananasz
3 lat temu
Reply to  Ja znajoma

Poszedł by i klaskał uszami przygłup

Romek
Romek
3 lat temu
Reply to  Ananasz

Zwracam się do wszystkich wyborców PREZYDENTA DUDY:
TRZASKOWSKI TO DIABEŁ
Żeby go wypędzić, postaw znak krzyża w kwadracie przy jego nazwisku.  

www
www
3 lat temu
Reply to  Romek

Gdyby ktoś poszukiwał substancji idealnie gładkiej, to proszę wziąć pod uwagę płat czołowy tego trolla

bolo
bolo
3 lat temu
Reply to  Romek

Na Rafała postawią krzyż: Lis, Gersdorf, Najsztub, Janda, Środa, Durczok, Juszczyszyn, Stuhr, Bodnar, Szczurek,Szczerba.Cimoszewicz,Belka,Kwasniewski,Miller,Komorowski,Ruda
Ja na Rafała NIE zagłosuję.
A Ty?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 lat temu
Reply to  Ja znajoma

A za czyje? Za swoje jeżdżą?
Oni już takiego rozwolnienia dostali,że jeszcze trochę i kota prezesa będą po Polsce wozic. Widać jak panikują przed wyborami.

Jasiu
Jasiu
3 lat temu

Napewno nie za Twoje bo może nawet podatków nie płacisz a się odzywasz…. Ciekawe z ilu bonusów rządu korzystasz….

Syn Zenka
Syn Zenka
3 lat temu
Reply to  Jasiu

A dlaczego zaglądasz komuś do kieszeni?
Zajmij się własnym życiem bo na pewno nie jest ono idealne.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 lat temu
Reply to  Jasiu

Pińcet plus na bobmelki biorę. A dlaczego mialbym nie brać?

O podatki moje też się nie martw. Raz mniej,raz więcej, ale się niestety płaci co trzeba.

ja1
ja1
3 lat temu
Reply to  Ja znajoma

Jesteś POpie*dolona

Romek
Romek
3 lat temu
Reply to  Ja znajoma

Droga „Ja znajoma”. Czy nie czujesz wewnętrznego dyskomfortu, słysząc jak PAD UŁASKAWIA PEDOFILA i przy tym wszystkim nie ma znaczenia od jakiego czynu go ułaskawia, pomagając temu pedofilowi?
Droga „Ja znajoma”. Czy nie czujesz wewnętrznego dyskomfortu, słysząc że PAD nie robi nic w sprawie PEDOFILII W KOŚCIELE KATOLICKIM? Czy kiedykolwiek się jasno wypowiedział się w tej sprawie?
Czy PAD broni kogoś?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 lat temu
Reply to  Romek

Bo to zapewne był dobry pedofil.
Tak jak Piotrowicz był dobrym komunistą.

jarek
jarek
3 lat temu

Ja jako obywatel żądam od członków rządu i prezydenta przedstawienia rachunków za przejazdy na wiece wyborcze, bo nie płacę podatków na kampanię jednego kandydata. W dniu 28 czerwca jechała kolumna na bombach i dwoma pasami na wieczór wyborczy do Łowicza, czemu?

Romek
Romek
3 lat temu

A ja ostrzegałem! Droga Bartniki – Jednorożec dla kolumny SOP-u jest za wąska.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 lat temu
Reply to  Romek

To droga powiatowa? Jeśli tak, to Borsuk ekspresem zrobi tam porządek