Dzieci z pieczy zastępczej na koloniach w Zakopanem

30 dzieci w wieku od 7 do 18 lat z pieczy zastępczej z terenu powiatu przasnyskiego wzięło udział w koloniach w Zakopanem. Na ten cel Fundacja Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo – Wychowawczych „Nasze  Dzieci” pozyskała dofinansowanie z Fundacji PZU.

 

W czasie ferii zimowych, w dniach od 13 do 22 lutego dzieci z pieczy zastępczej wraz z domownikami Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Nasze Dzieci” w Czernicach Borowych wzięły udział w koloniach w Zakopanem.

– Wyjazd dla 30 dzieci w wieku 7-18 lat zorganizowała Fundacja Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo-Wychowawczych „Nasze  Dzieci”, która pozyskała dofinansowanie z Fundacji PZU.  Dzieci zwiedziły Zakopane, Kopalnię Soli w Wieliczce, zaporę wodną  w Czorsztynie, zamek w Niedzicy oraz Wawel w Krakowie – relacjonuje placówka.

 

Dodatkowo uczestnicy kolonii korzystali z rozrywek w Parku Trampolin w Nowym Targu, Term Zakopiańskich, wyciągu narciarskiego Ugory w Zakopanem, kuligu po obrzeżach Zakopanego, ogniska przy góralskiej muzyce.

W Zakopanem mieli okazję zwiedzić Gubałówkę, Park Iluzji, Muzeum Figur Woskowych i Wielką Krokiew. Podziwiały widoki górskie o różnych porach dnia. Uśmiech  nie schodził z twarzy dzieci.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tutejszy
Tutejszy
11 miesięcy temu

Wierzę, że dzieciaki bardzo dobrze się bawiły!
Ile kosztował taki wyjazd? Wypada napisać!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 miesięcy temu
Reply to  Tutejszy

A po co Ci ta wiedza?

Aaaa
Aaaa
11 miesięcy temu

A czy to ważne ile kosztowł??? Człowieku dzieciaki ( podejrzewam że po przejściach i które już swoje przeszły) zadowolone uśmiechnięte i to jest najważniejsze!!! To może pytanie do ciebie ile jest dla ciebie warte szczęście i radość jednego dziecka??? Pomnóż to x30