Damian Urbaniak i Robert Sadowski na makowskim duathlonie

Dwóch zawodników stowarzyszenia „Jednorożec robi co może” wzięło udział w niedzielnym X Duathlonie Makowskim. Damian Urbaniak zajął 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej.

 

W niedzielę, 11 września Damian Urbaniak i Robert Sadowski, członkowie stowarzyszenia Jednorożec robi co może, wzięli udział w X Duathlonie Makowskim.

– Kto mógł w nim wziąć udział, jak nie nasz młodzieniaszek, który od dwóch lat dojeżdża do szkoły z Jednorożca do Przasnysza rowerem  oraz jeden z naszych maratończyków, który wyzwań i nowych aktywności się nie boi – informuje „Jednorożec robi co może”

Duathlon to wyścig, który łączy bieganie z etapem kolarskim. W Makowie Mazowieckim zawodnicy na początku mieli do pokonania 5 km biegu, następnie przesiedli się na rowery pokonując kolejne 22 km trasy. Ostatnim etapem był bieg na odcinku 2,5 km.

 

Tegoroczny Duathlon Makowski ukończyło 74 zawodników. Mimo, że pogoda ich nie rozpieszczała, Damian Urbaniak (1:12:46) do mety dotarł jako 19. zawodnik stając na trzecim miejscu podium w swojej kategorii wiekowej, zaś Robert Sadowski (1:32:50) był 64. zajmując dziewiątą pozycję w swojej kategorii wiekowej.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments