CLUB CAPITOL – WIELKIE OTWARCIE – 26.10.2013 r.


CLUB CAPITOL

Największy i najbardziej nowoczesny obiekt kulturalno-rozrywkowy w północno-wschodniej Polsce zaprasza na wielkie otwarcie.

 

www.facebook.com/ClubCapitol

WIEK: 18+

WSTĘP 15 PLN

Podczas imprezy zagrają specjalnie dla Was:

DJ ADAMUS https://www.facebook.com/djadamus.official?ref=br_tf

Producent muzyczny, DJ, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz, który z łatwością nawiązuje kontakt z publicznością, potrafi rozgrzać każdy klubowy parkiet. W Polsce grał w wielu klubach, m.in.: Piekarnia, Sfinks, Eskulap, Radiobar, Muza, Organza, Klubokawiarnia i wielu innych.

Współprodukował ponad 15 różnych płyt z muzyką klubową. Produkował remixy, dla wielu zespołów (Manaam, Myslovitz, Kasa, Futro, Contra, Paprika, Corps i wiele innych). Adamus nagrywał partie scratch’y dla zespolu FUTRO oraz do remixów Maryli Rodowicz. Występował z czołówką światowych DJ’ów (Carl Cox, Timo Mass, Artful Bodger, Eddi Amador i wieloma innymi).

Adamus, jako jedyny rodzimy DJ, może poszczycić się występem dla 90 tyś. publiczności, a stało się to na jednej z największych imprez sylwestrowych 2002 roku, na Rynku Głównym w Krakowie.

DJ Sebastian Sand

DJ i producent, jedyny polski artysta w roosterze Euphonic records do którego należą także Kyau & Albert, Ronski Speed czy Stoneface & Terminal.

Z legendarnym trance’owym labelem związał się w 2004, kiedy wytwórnia  dostrzegła jego oryginalne, progresywne brzmienie. Debiutancki singiel Sanda, wydany wspólnie z Ronskim Speed, okazał się jednym z najważniejszych klubowych utworów 2005 roku.

Występował na eventach w Anglii, Rosji oraz w Niemczech. Był kilkakrotnym reprezentantem Polski na festiwalu Creamfields. Jest także jednym z rezydentów audycji Euphonic Sessions, gdzie miksuje dla słuchaczy poszukujących niebanalnych prog-tranceowych dźwięków. W 2007 roku
supportował na głównej scenie samego ATB podczas widowiska „ATB In Concert 3 ” w Poznańskiej hali arena.

Brytyjski Dj MAG określa jego brzmienie jako „dziwaczne, działające na wyobraźnie, ale nade wszystko cholernie oryginalne „, i zapewne coś w tym jest…

DJ Novo ( Gramma Records )

Na scenie klubowej od ponad 10 lat. Ex rezydent Impuls Club Olsztyn, gdzie przez okres pięciu lat prowadził cykliczne housowe imprezy. Ex rezydent Mezalians Musique Club Olsztyn. Obecnie rezydent Klub Standard Mrągowo. Na swoim koncie ma kilka wydanych singli m.in „Tokyo Story”, który supportowali najlepsi polscy dj-e grający muzykę house m.in Neevald, Matush, Miqro.

Kolejnym sukcesem był singiel „Saxy Lipstick” nagrany wspólnie z saksofonistą Tomaszem Mieczykowskim. Utwór wbił się na sam szczyt najlepiej sprzedawanych utworów w sklepie djtunes.com, zyskał również rozgłos i promocję medialną w największych ogólnopolskich portalach klubowych.

Obecnie bardziej niż na graniu skupia się produkcji utworów, które systematycznie umieszcza na swojej stronie www.soundcloud.com/novothedj

W swoich setach prezentuje głównie odmiany muzyki house, funky house, disco house.. taneczne, rytmiczne dźwięki.

DJ Karol N

Dobrze znany Ostrołęckiej i Olsztyńskiej publiczności House w najlepszym wydaniu. Nie boi się także komercyjnych brzmień w dobrych Housowych remixach. Gra od 2005r. Były rezydent Ostrołęckiego Cuba Libre. Najlepszego klubu w Ostrołęce według Kuriera Ostrołęckiego w 2011r. Obecnie rezydent klubu Impuls Olsztyn. Brał udział w różnych konkursach ,a jego największym osiągnięciem jest zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Dj-skim w Olsztynie.

Mimo że ambitnie realizuje swoje cele, uważa że najlepsze dopiero przed nim.Otwartość na wszelkie gatunki muzyki elektronicznej pozwala mu grywać w różnych miejscach.

WYSTĘP GRUPY TANECZNEJ C.T. GROUP https://www.ctgroup.pl/

Crazy Twisting Group to grupa b-boy’ów, którzy działają w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży pod kierunkiem instruktora Marka Kisiela.
Występowali na wielu:

– festiwalach:

Super Jam Festiwal – Sztokholm Szwecja 2009
Building The Future Of Europe – Haga Holandia 2008
HipHop Groove Festival – Białystok 2008, 2009, Warszawa 2010, 2011, 2012
31.Festiwal Polskich Filmów Fablularnych Gdynia 2006
Międzynarodowy Festiwal Twórczości Telewizyjnej PRIX VISIONICA Wrocław 2008
Festiwal Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi”Kazimierz Dolny 2007,2008
Free Mind Festival – Białystok 2010
Festiwal Tańca Kielce Break dance & Hip Hop Night – Kielce 2011
– programach telewizyjnych:
Tylko Taniec I edycja
TVN program Mam Talent 2 – pÓłfinaliści
TV Polonia Gra w Miasta
TVN program Dzień Dobry TVN
Międzynarodowa Konferencja Telewizji Publicznych „Input 2009”
TVN program Mam Talent I edycja
TVP1 program Jaka To Melodia
TVP2 program Europa da się lubić
TVP program Pytanie na śniadanie
TVP2 Dolina Kreatywna – czyli czego szuka młoda sztuka
Viva Polska relacja BOTY NEE’06
Viva Polska relacja Rytm Ulicy
MTV Polska relacja Dzień Prawdy
TVP 3 Kraków Regiony Kultury
TVP 3 Białystok program młodzieżowy „Full Szok”
– akcjach promocyjnych Firm:
IDEA, Reporter, OXIDE, Lord Stylez, Prezentacjach Gospodarczych Łomża – Ostrołęka, Wyborach Miss z Kurierem Porannym, Amway, Irena Eris, Ceramika Paradyż, Desperados Night, Poznańska Gala Sportu, New Yorker.

Nie może Was tam zabraknąć !!!

Do zobaczenia w Capitolu !!!


logo Capitol-adamus-plakat-ver2 sala 1 sala 2 sala capitol


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments