Brakuje słów! Kto zniszczył świąteczną iluminację w Chorzelach?

Zniszczono świąteczne ozdoby w Chorzelach. Do aktu wandalizmu doszło w nocy z 23 na 24 grudnia br. na Placu Kościuszki, gdzie nieznany sprawca dokonał zniszczenia LED-owej dekoracji świątecznej o wartości 10 tys. złotych.

 

– Jak można tak niszczyć wspólne mienie mieszkańców, które zwłaszcza w trudnym czasie pandemii niosło odrobinę otuchy i pięknie, świątecznie zdobiło Chorzele? Jak można tak nie szanować ludzkiej pracy? Jak można odbierać dzieciom, dorosłym i seniorom – naszym wszystkim mieszkańcom oraz przyjezdnym radość i dumę z pięknie przystrojonych Chorzel? – pytają pracownicy gminy.

 

Wszystko miało miejsce pod okiem kamer monitoringu, a sprawę wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. Istnieje ogromna nadzieja, że ten skandaliczny akt wandalizmu zostanie wyjaśniony, a sprawca lub sprawcy wykryci i ukarani.

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Użytkownik
Użytkownik
1 rok temu

Nikt inny jak….Idiota

Ddd
Ddd
1 rok temu
Reply to  Użytkownik

Mam nadzieję że znajdą ..upka i sąd nałoży nie tylko zwrot kosztów ale też grzywnę w co najmniej takiej samej wysokości😡

Grzegorz
Grzegorz
1 rok temu

Złapać i publicznie wychłostać sku….a na placu Kościuszki .

Malwina
Malwina
1 rok temu

Za małe kary dla wandali. Bezkarność i anonimowość nawet gdy sprawca zostanie złapany. Wizerunki takich degeneratów powinno się publikowac!!!!

wojtas
wojtas
1 rok temu

Sprawcy są nagrani przez kamery na Pl. Kościuszki ,to chyba proste do ustalenia , jeżeli nie to mogę pomoć !!!!

Radoslaw
Radoslaw
1 rok temu

A tak przy okazji Chorzele wyglądają pięknie

Anonim
Anonim
1 rok temu

Na pochybel sku…..synom