Bluzka Sanah na aukcji charytatywnej dla Aleksego z Przasnysza

Trzyletni Aleksy z Przasnysza choruje na zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego. W sieci trwa internetowa zbiórka na rzecz chłopca, zaś na Facebooku prowadzone są licytacje. Na nich pojawił się właśnie niecodzienny przedmiot. To uszyta przez Martę Kuchcińską koronkowa bluzka, w której wystąpiła Sanah w teledysku do jednego ze swoich największych hitów – „Koronki”.

 

Sanah to jedna z najpopularniejszych obecnie artystek polskiej sceny muzycznej. Doskonale rozpoznawalna dzięki niepowtarzalnemu stylowi pisania piosenek, a także charakterystycznemu „dziewczęcemu” wokalowi. Autorka jednego z największych hitów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” oraz niezliczonych złotych, platynowych, multiplatynowych i diamentowych przebojów, wśród których znajdują się: „Szampan”, „Melodia”, „Ale jazz”, „etc. (na disco)”, „ten Stan”, „Szary świat”, „ostatnia nadzieja” czy „Nic dwa razy”.

 

Teledysk do Koronek wygenerował ponad 11 milionów odsłon w serwisie YouTube. Piosenka pochodzi z debiutanckiej EP-ki artystki, która ukazał się na winylu. W teledysku Sanah wystąpiła w pięknej, oryginalnej, białej koronkowej bluzce uszytej przez Martę Kuchcińską, która właśnie podarowała ją na rzecz chłopca. Licytacja dostępna jest pod linkiem https://www.facebook.com/groups/973828317315329/permalink/984220962942731.

Koniec licytacji przewidziano na 10 stycznia.

Aleksy to trzyletni chłopiec z Przasnysza zmagający się z autoimmunologicznym zapaleniem mózgu i rdzenia kręgowego. Rodzice po opłaceniu mnóstwa badań z własnych środków postanowili zwrócić się o pomoc.

 

– Specjaliści z Gdańska z Centrum Świętego Łukasza są gotowi, żeby objąć opieką naszego synka. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie pacjenci mogą dostać prywatnie leczenie za pomocą nowoczesnych terapii IVIG i SOT – napisali i dodali, że koszty leczenia są ogromne. -Miesięcznie na leki, konsultacje i badania specjalistyczne płacimy od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Za chwilę dojdą wlewy z immonoglobulinami. Jedno podanie leku kosztuje ponad 20000 zł, a wlew należy powtarzać co kilka tygodni.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments