Bibliotekarze z przasnyskiej biblioteki na wizycie studyjnej w Wołominie

Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu wzięli udział w wizycie studyjnej w Wołominie. Odwiedzili posiadłość rodziny Nałkowskich.

 

Bibliotekarze Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu wybrali się na wizytę studyjną do Wołomina. Na miejscu  przywitała ich Izabela Bochińska, dyrektor tamtejszej biblioteki.

Wizyta była okazją do wymiany doświadczeń oraz poznania historii budynku biblioteki. Wcześniej mieściła się w nim szkoła podstawowa.

– Mieliśmy możliwość zwiedzić dobrze zaaranżowaną przestrzeń biblioteczną, wszystkie jej działy, przyjrzeć się organizacji pracy. Obejrzeliśmy także prezentację, która pokazała różnorodną paletę wydarzeń organizowanych przez bibliotekę. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem kompetencji, pomysłowości i działań naszych przyjaciół z Wołomina. Podziękowaniem za świetną i merytoryczną atmosferę wizyty był nasz prezent – makrama, wykonana własnoręcznie przez członkinię naszego Klubu Rękodzieła, Krystynę Zagrobę – informuje przasnyska biblioteka.

 

Goście z Przasnysza odwiedzili także Muzeum Zofii i Wacława Nałkowskich w „Domu nad łąkami” na wołomińskich górkach, gdzie znajdowała się niegdyś rodzinna posiadłość rodziny Nałkowskich.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments