45 uczestników pobiegło w „III Biegu Halloween” w Jednorożcu [FOTO]

Upiorne stroje, sport i mnóstwo zabawy – 30 października w Jednorożcu wystartowała trzecia edycja biegu halloweenowego.

 

III Bieg Halloweenowy rozpoczął się za budynkiem Urzędu Gminy w Jednorożcu, a zakończył na placu szkolnym obok boiska Orlik. Uczestnicy podzieli się na dwie grupy: biegaczy oraz osób spacerujących. Dystans wynosił 5 km biegu lub 2,5 km marszu nordic walking. Wszyscy przybyli w halloweenowych strojach.

– Ależ się działo, jedni drugich nie mogli rozpoznać. Wydawałoby się, że nikt nie pobije zeszłorocznych przebrań, a jednak się to udało! Wiedźmy, upiorna panna młoda, kościotrupy, elfy, czarownice, klauni, pielęgniarka i wiele innych stworów dotarło do mety na placu szkolnym, w sumie 45 sztuk straszydeł. Na uczestników czekało ciasto, kawa i herbata, popcorn i wata cukrowa oraz oczywiście losowanie „ptasich mleczek” – relacjonuje organizator biegu Stowarzyszenie Jednorożec robi co może.

 

To jednak nie był koniec niedzielnej zabawy. Uczestnicy biegu przystąpili także do konkurencji zręcznościowych. Cztery pary brały udział w zadaniu, które polegało na jak najdokładniejszym owinięciu partnera papierem toaletowym. Kolejne konkurencje to podwójny lot na szczotce oraz krzesełka i taniec połamaniec.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
1 miesiąc temu

Bezbożnicy

Czytelnik
Czytelnik
1 miesiąc temu
Reply to  Czytelniczka

Bożnica się odezwała 😀

Marta
Marta
1 miesiąc temu

I spoko, zamiast siedzieć przed smartfonem jakaś inna rozrywka. Przypominam że 1 listopad dopiero jutro.