15 nowych policjantów w garnizonie mazowieckim. Jeden funkcjonariusz zasili KPP w Przasnyszu

Dziś 15 nowych policjantów zasiliło szeregi garnizonu mazowieckiego. Nowi funkcjonariusze wypowiedzieli słowa roty ślubowania, które przyjął Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Michał Ledzion. W uroczystości uczestniczył Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł.

 

W sali konferencyjnej KWP zs. w Radomiu odbyło się ślubowanie nowo przyjętych 15 funkcjonariuszy Policji. W tej grupie znalazło się 4 kobiety i 11 mężczyzn.

Nowi policjanci trafią do SPPP w Radomiu (2), SPPP w Płocku (6) i KMP w Radomiu (7). W sumie w lutym szeregi garnizonu mazowieckiego zasiliło 51 policjantów, w tym 8 kobiet. Ze względu na pandemię, ślubowanie pozostałych funkcjonariuszy będą odbywały się w macierzystych jednostkach. Policjanci będą służyć w Białobrzegach (1), Ciechanowie (2), Garwolinie (4), Grójcu (4), Kozienicach (1), Ostrołęce (3), Płońsku (1), Przasnyszu (1), Radomiu (8), Siedlcach (3), Sochaczewie (5), Sokołowie Podlaskim (1), Szydłowcu (1), Węgrowie (2), Wyszkowie (1), Żyrardowie (5), SPPP w Radomiu (2), SPPP w Płocku (6).

W czasie całego procesu rekrutacyjnego najwięcej punktów (167) zdobył post. Rafał Tomaszewski, który zacznie służbę w SPPP w Płocku.

 


 

Źródło POlicja Mazowsze
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
koral
koral
3 lat temu

w tali chłopaki zgrabni :DDD