
Dziś, 7 października 2019r., w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Przasnyszu odbyło się publiczne losowanie numerów projektów budżetu obywatelskiego Miasta Przasnysz na 2020 rok.
Numer projektu | Imię i nazwisko osoby zgłaszającej projekt | Tytuł projektu
|
1. | Teresa Mendrzycka
| Zakup i instalacja stołów piknikowych wraz z ławkami/siedziskami |
2. | Wioletta Wilga
| Na WEMBLEY- u trampoliny mamy, więc całymi rodzinami o zdrowie dbamy.
|
3. | Katarzyna Orłowska
| Doposażenie placu zabaw na terenie Osiedla przy ul. Zawodzie 4H |
4. | Ewa Jędryszczak
| Zakup i instalacja ławek betonowych z oparciami oraz koszy betonowych na śmieci
|
5. | Urszula Wasilewska
| Rozbudowa placu zabaw i rekreacji przy Szkole Podstawowej nr 3
|
6.
| Grzegorz Herubiński
| Mała infrastruktura, duża integracja |
7. | Justyna Wolińska
| Akcja segregacja |
8. | Agnieszka Jaśkiewicz
| „Chodź pobawisz się z nami” Doposażenie placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu |
9. | Waldemar Krzyżewski
| Konserwacja figury św. Rocha wraz z przebudową postumentu |
10. | Agnieszka Rurkowska
| Wymiana nawierzchni na już istniejącym placu zabaw i rekreacji przy Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu
|
11. | Bożena Górowska Aneta Kulesza
| Plastusiowy plac zabaw |
Jak głosować?
Głosowanie odbywać się będzie w formie elektronicznej na dedykowanej stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego (https://przasnysz.budzet-obywatelski.org/) oraz w formie tradycyjnej, z wykorzystaniem karty do głosowania, którą należy pobrać w Urzędzie Miasta Przasnysza, ul. Jana Kilińskiego 2, a następnie umieścić w urnie znajdującej się w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Przasnysz.