Udany festyn integracyjny w Połoni.

Niedziela 22 lipca br. mieszkańcom Połoni, gm. Jednorożec przebiegła pod znakiem wspaniałej pogody i jeszcze lepszej zabawy. A wszystko za sprawą już kolejnego Festynu Integracyjnego, którego organizatorami byli mieszkańcy na czele z sołtysem Sławomirem Deptułą.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu organizatorów na mieszkańców i gości czekało wiele atrakcji, a wśród nich konkursy z nagrodami dla najmłodszych dzięki wsparciu Wójta Gminy Jednorożec Krzysztofa Stancela.
Następnie miały miejsce występy zespołów folklorystycznych „Kalina” i „Młode Kurpie” z Jednorożca oraz występ akordeonistów. Wszystkie grupy zostały ciepło przyjęte przez zgromadzoną publiczność.
Ciąg dalszy muzycznych wrażeń zapewniła Chorzelska Kapela Biesiadna oraz Zespół „Kristars”, który bawił w rytm swoich przebojów.

Zupełnie inną i równie ciekawą atrakcją okazały się odwiedziny grupy motocyklowej, która z wielką radością przewoziła na swoich pięknych motorach miłośników jednośladów. Zakończeniem wspólnie spędzonego czasu była wesoła zabawa taneczna z Zespołem „Everest”.

 

Źródło UG Jednorożec

Skomentuj artykuł

avatar