Szlachetna Paczka w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach

W tym roku Przedszkole Samorządowe w Chorzelach po raz pierwszy przystąpiło do akcji „Szlachetna Paczka”. Wierząc w siłę jak drzemie w sercach dobrych ludzi, nauczycielka Grabowska Agnieszka – jako inicjator i koordynator przebiegu akcji na terenie placówki – wybrała potrzebującą rodzinę z okolic Chorzel i podjęła się zadania przygotowania paczki.

W budynku przedszkola pojawił się plakat z logo „Szlachetnej Paczki”, lista potrzeb rodziny, jak również odbyła się akcja informacyjna wśród dzieci, rodziców i pracowników przedszkola.

W kolejnych dniach zaangażowanie w zbiórkę przyniosło nieoczekiwane efekty. Dzięki ludziom dobrej woli udało się zebrać między innymi: produkty żywnościowe, artykuły higieniczno-sanitarne, przybory szkolne, odzież, zabawki, słodycze i niezbędny sprzęt gospodarstwa domowego.

W ostatnim dniu akcji odbyło się wielkie pakowanie. Przedszkolaki zgromadziły aż 16 świątecznych paczek. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, że udało się  zrealizować założony cel przy wykorzystaniu potencjału i możliwości jakie daje grupa „szlachetnych” ludzi. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane wybranej rodzinie.

***

Organizator akcji w przedszkolu bardzo dziękuje za świąteczne wsparcie dla najuboższych, poprzez wzięcie udziału w akcji „Szlachetna Paczka”. Jesteśmy dumni z Rodziców, dzieci, pracowników przedszkola oraz z osób zaprzyjaźnionych z placówką, którzy przyczynili się do tego sukcesu, jak również dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie zbiórką. Mamy nadzieję, że szlachetne paczki wywołają uśmiech na niejednej twarzy i spowodują, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłyną w spokoju i radości.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments