Starostwo Powiatowe w Przasnyszu pompowało dla Wojtusia [VIDEO]

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu włączyło się do akcji #gaszynchallenge w dość niecodzienny sposób.

 

– Oprócz nagrania filmu zebraliśmy składkę od pracowników, a pieniądze ze zbiórki trafią na konto potrzebujących dzieciaków, o czym poinformujemy wkrótce – napisał urząd.

Do wykonania wyzwania oraz zbiórki środków nominowani zostali:
– Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu
– Urząd Miasta Przasnysz
– 2 OREL w Przasnyszu.


 

guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Romek
Romek
4 miesięcy temu

I ty borsuku pompujesz dla Wojtusia, ty, który jako przedstawiciel partii rządzącej byłeś za przekazaniem 2 miliardów zł przez kilka kolejnych lat dla propagandy pisowskiej zamiast na onkologię? Co ty propagandzisto wiesz o raku.
U mojej córki w 2016 r. zdiagnozowano raka (chłoniak nadotrzewniowy rozsiany). 10 miesięcy spędziliśmy w CZD, nocowanie na podłodze, na zmianę z żoną. Ale nie to jest najgorsze. najgorsze jest to, że władza borsuku, twoja ulubiona władza ma nas w głębokim poważaniu. Wszystko co dostaliśmy było od fundacji prywatnych (tzw. wyprawka na początek i fundacja WOŚP).

NO PIS

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
odpowiada  Romek
4 miesięcy temu

Dziękuję za ten komentarz.

Nie wiem czy pamiętasz, jak Borsuk bronił zaciekle Lichockiej, która podczas debaty o środkach na TVP pokazała opozycji środkowy palec.

Te pieniądze to dla PiSu była strategiczna decyzja. Teraz Kurski może na spokojnie robić swoją propagandę. Jestem pewien, że gdyby w Polsce była normalna telewizja publiczna, poparcie dla PiSu nie wynosiłoby więcej niż 20 procent.

Leśny ludek
Leśny ludek
odpowiada  Romek
4 miesięcy temu

Oj jak łatwo jest wszystkim ferować wyroki, oj jak nam łatwo oceniac innych…tak mało wiemy o innych, ale mamy do wszystkiego prawo…prawo, żeby nazwać kogoś borsukiem…nie wiem, co czuje rodzic w sytuacji choroby onkologicznej dziecka, bo nie byłam w takiej sytuacji, mogę tylko sobie wyobrazić jak może być ciężko…Ale tak się wszyscy przyzwyczailiśmy tylko oceniać innych, krytykować, tak naprawdę nie zaglebiajac się w temat… osoba wywołana do tablicy niejednokrotnie pomagała potrzebującym, nie tylko pompujac czy śpiewając…proszę nie wkładać wszystkich do jednego worka

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
odpowiada  Leśny ludek
4 miesięcy temu

Nie zmienia to faktu, że jest gorliwym piewcą ludzi, którzy demolują i rozkradają ten kraj.
Po co wychwalać dokonania Szumowskiego, skoro można siedzieć cicho? A każdy przecież widzi, że u Szumowskiego w resorcie dzieją się rzeczy skandaliczne. Respiratory od handlarza bronią, trefne maseczki od instruktora narciarstwa, dotacje dla spółki brata itd. Gość już dawno powinien wylecieć na zbity pysk.

I takie przykłady można mnożyć. Nie wiem, na co Przasnyski liczy. Czas PiSu mija. Ludzie nie dadzą się ponownie kupić za własne pieniądze. Tym bardziej, że tych pieniędzy w budżecie już nie ma.

Last edited 4 miesięcy temu by Marek (prawdziwy)
Romek
Romek
4 miesięcy temu

Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni ale, gdy zobaczyłem temat i treść komentarzy, musiałem odpowiedzieć.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
odpowiada  Romek
4 miesięcy temu

Chłopie, a za co Ty przepraszasz? Za napisanie prawdy? Trzymaj się ciepło i w niedzielę obowiązkowo na wybory.
Czas na zmianę!

Romek
Romek
odpowiada  Marek (prawdziwy)
4 miesięcy temu

Sorki wku….em się. Prawda jest taka, że onkologia dziecięca jest niedofinansowana. Nie wypowiadam się na temat onkologii ogólnej – nie mam wiedzy ale pewnie podobnie. W CZD lekarze są super. Pielęgniarki to anioły. Jest ich więcej niż na innych oddziałach ale tego wymaga specyfika onko. Cholernie trudna praca fizycznie, a szczególnie psychicznie Prawie na każdym sprzęcie: pompy infuzyjne, specjalistyczne łóżka, tomografy, dializatory otrzewnowe, rezonans magnetyczny, wszystko kupione z WOŚP (serduszka z certyfikatem). Dodatkowo ostatnio leżaki dla rodziców. Mimo wszystko jest bardzo ciasno. Brakuje zaplecza dla opiekunów i często podstawowego sprzętu medycznego. Niedawno znajomy wyznawca pisiej ideologii powiedział mi, że na… Czytaj więcej »

dramat
dramat
4 miesięcy temu

czyli z jednej strony PiS daje miliardy na telewizję państwową, czyli na żenującą propagandę, oraz np 100 mln na cmentarz żydowski, a potem przedstawiciel PiS na Przasnysz w blasku reflektorów „pomaga” potrzebującym dzieciom poprzez składkę wśród pracowników starostwa, a o tym jaki jest stan onkologii, w tym onkologi dziecięcej, to wszyscy wiemy choćby z publicznych zbiórek na ratowanie życia dzieci, bo Państwo nie ma – no nie ma, bo pisowska propaganda i żydowski cmentarz są ważniejsze.

żenada, hipokryzja, brak słów po prostu.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
odpowiada  dramat
4 miesięcy temu

A o co chodzi z tym cmentarzem żydowskim?