Starostwo Powiatowe w Przasnyszu pompowało dla Wojtusia [VIDEO]

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu włączyło się do akcji #gaszynchallenge w dość niecodzienny sposób.

 

– Oprócz nagrania filmu zebraliśmy składkę od pracowników, a pieniądze ze zbiórki trafią na konto potrzebujących dzieciaków, o czym poinformujemy wkrótce – napisał urząd.

Do wykonania wyzwania oraz zbiórki środków nominowani zostali:
– Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu
– Urząd Miasta Przasnysz
– 2 OREL w Przasnyszu.


 

guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Romek
Romek
11 miesięcy temu

I ty borsuku pompujesz dla Wojtusia, ty, który jako przedstawiciel partii rządzącej byłeś za przekazaniem 2 miliardów zł przez kilka kolejnych lat dla propagandy pisowskiej zamiast na onkologię? Co ty propagandzisto wiesz o raku.
U mojej córki w 2016 r. zdiagnozowano raka (chłoniak nadotrzewniowy rozsiany). 10 miesięcy spędziliśmy w CZD, nocowanie na podłodze, na zmianę z żoną. Ale nie to jest najgorsze. najgorsze jest to, że władza borsuku, twoja ulubiona władza ma nas w głębokim poważaniu. Wszystko co dostaliśmy było od fundacji prywatnych (tzw. wyprawka na początek i fundacja WOŚP).

NO PIS

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 miesięcy temu
odpowiada  Romek

Dziękuję za ten komentarz.

Nie wiem czy pamiętasz, jak Borsuk bronił zaciekle Lichockiej, która podczas debaty o środkach na TVP pokazała opozycji środkowy palec.

Te pieniądze to dla PiSu była strategiczna decyzja. Teraz Kurski może na spokojnie robić swoją propagandę. Jestem pewien, że gdyby w Polsce była normalna telewizja publiczna, poparcie dla PiSu nie wynosiłoby więcej niż 20 procent.

Leśny ludek
Leśny ludek
11 miesięcy temu
odpowiada  Romek

Oj jak łatwo jest wszystkim ferować wyroki, oj jak nam łatwo oceniac innych…tak mało wiemy o innych, ale mamy do wszystkiego prawo…prawo, żeby nazwać kogoś borsukiem…nie wiem, co czuje rodzic w sytuacji choroby onkologicznej dziecka, bo nie byłam w takiej sytuacji, mogę tylko sobie wyobrazić jak może być ciężko…Ale tak się wszyscy przyzwyczailiśmy tylko oceniać innych, krytykować, tak naprawdę nie zaglebiajac się w temat… osoba wywołana do tablicy niejednokrotnie pomagała potrzebującym, nie tylko pompujac czy śpiewając…proszę nie wkładać wszystkich do jednego worka

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 miesięcy temu
odpowiada  Leśny ludek

Nie zmienia to faktu, że jest gorliwym piewcą ludzi, którzy demolują i rozkradają ten kraj.
Po co wychwalać dokonania Szumowskiego, skoro można siedzieć cicho? A każdy przecież widzi, że u Szumowskiego w resorcie dzieją się rzeczy skandaliczne. Respiratory od handlarza bronią, trefne maseczki od instruktora narciarstwa, dotacje dla spółki brata itd. Gość już dawno powinien wylecieć na zbity pysk.

I takie przykłady można mnożyć. Nie wiem, na co Przasnyski liczy. Czas PiSu mija. Ludzie nie dadzą się ponownie kupić za własne pieniądze. Tym bardziej, że tych pieniędzy w budżecie już nie ma.

Last edited 11 miesięcy temu by Marek (prawdziwy)
Romek
Romek
11 miesięcy temu

Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni ale, gdy zobaczyłem temat i treść komentarzy, musiałem odpowiedzieć.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 miesięcy temu
odpowiada  Romek

Chłopie, a za co Ty przepraszasz? Za napisanie prawdy? Trzymaj się ciepło i w niedzielę obowiązkowo na wybory.
Czas na zmianę!

Romek
Romek
11 miesięcy temu

Sorki wku….em się. Prawda jest taka, że onkologia dziecięca jest niedofinansowana. Nie wypowiadam się na temat onkologii ogólnej – nie mam wiedzy ale pewnie podobnie. W CZD lekarze są super. Pielęgniarki to anioły. Jest ich więcej niż na innych oddziałach ale tego wymaga specyfika onko. Cholernie trudna praca fizycznie, a szczególnie psychicznie Prawie na każdym sprzęcie: pompy infuzyjne, specjalistyczne łóżka, tomografy, dializatory otrzewnowe, rezonans magnetyczny, wszystko kupione z WOŚP (serduszka z certyfikatem). Dodatkowo ostatnio leżaki dla rodziców. Mimo wszystko jest bardzo ciasno. Brakuje zaplecza dla opiekunów i często podstawowego sprzętu medycznego. Niedawno znajomy wyznawca pisiej ideologii powiedział mi, że na… Czytaj więcej »

dramat
dramat
11 miesięcy temu

czyli z jednej strony PiS daje miliardy na telewizję państwową, czyli na żenującą propagandę, oraz np 100 mln na cmentarz żydowski, a potem przedstawiciel PiS na Przasnysz w blasku reflektorów “pomaga” potrzebującym dzieciom poprzez składkę wśród pracowników starostwa, a o tym jaki jest stan onkologii, w tym onkologi dziecięcej, to wszyscy wiemy choćby z publicznych zbiórek na ratowanie życia dzieci, bo Państwo nie ma – no nie ma, bo pisowska propaganda i żydowski cmentarz są ważniejsze.

żenada, hipokryzja, brak słów po prostu.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 miesięcy temu
odpowiada  dramat

A o co chodzi z tym cmentarzem żydowskim?