Przasnyskie Centrum Monitoringu działa. Wandal wpadł na gorącym uczynku!

Informacja dotarła do nas dosłownie przed chwilą. Na gorącym uczynku został przyłapany młody wandal niszczący ławkę na jednym z przasnyskich boisk.

Nieletni wandal zdewastował ławkę na Wembley. Dzięki szybkiej reakcji operatora kamer udało się zatrzymać wandala na gorącym uczynku. Wobec sprawcy zostaną wyciągnięte konsekwencje.

To już kolejne zgłoszenie Centrum Monitoringu Miasta. Dzięki współpracy Urzędu Miasta i przasnyskiej Policji wandale nie mogą już czuć się bezkarnie.


Źródło UM Przasnysz
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jasia
Jasia
1 rok temu

Ukarać przykładnie , pokazać twarz wandala.

Jooooo
Jooooo
1 rok temu

Brawo w końcu coś się dzieje w tym kierunku. Tępić chamstwo

Darek
Darek
1 rok temu

Takie zachowanie z czegoś się bierze. Ze strony psychologicznej ta osoba zapewne ma problem w życiu z czymś z czym nie może sobie poradzić. Może rodzice byli niedojrzałymi społecznie i tak skrzywiony pokazali świat. On zapewne wywodzi się ze społeczeństwa , które niestety nie pomaga i nie tłumaczy prawidłowo życia. A tym społeczeństwem jesteśmy my jego otoczenie. Jak łatwo wystawić szubienicę na ludzkie życie. Ukarany musi być , ale w taki sposób żeby zastanowił się nad sobą. Praca policji nie powinna polegać tylko na ściganiu ale również na zapobieganiu takich zachowań. A przecież jesteście katolikami a katalicyzm to Miłość a… Czytaj więcej »