Przasnyskie Centrum Monitoringu działa. Wandal wpadł na gorącym uczynku!

Informacja dotarła do nas dosłownie przed chwilą. Na gorącym uczynku został przyłapany młody wandal niszczący ławkę na jednym z przasnyskich boisk.

Nieletni wandal zdewastował ławkę na Wembley. Dzięki szybkiej reakcji operatora kamer udało się zatrzymać wandala na gorącym uczynku. Wobec sprawcy zostaną wyciągnięte konsekwencje.

To już kolejne zgłoszenie Centrum Monitoringu Miasta. Dzięki współpracy Urzędu Miasta i przasnyskiej Policji wandale nie mogą już czuć się bezkarnie.


Źródło UM Przasnysz
guest
3 komentarzy