Profilaktyka antydopalaczowa w Czernicach Borowych

W poniedziałek (12 października  br.) policjantki z Wydziału Prewencji spotkały się z uczniami Szkoły Podstawowej w Czernicach Borowych. Na spotkaniu omówiły  zagrożenia wynikające z używania narkotyków , zwracając uwagę na groźne substancje  jakimi  są   dopalacze .

W poniedziałek w hali sportowej Zespołu Szkół w Czernicach Borowych  zorganizowano spotkanie  dla uczniów klas IV- VI . Spotkanie było poświęcone  konsekwencjom  związanym z zażywaniem  środków odurzających  –  dopalaczy. Policjantki z Wydziału Prewencji  KPP w Przasnyszu  korzystając z prezentacji  pn. „Dopalacze mogą Cię wypalić” przedstawiły  uczestnikom spotkania zagrożenia, problemy  i konsekwencje wynikające z   używania środków odurzających.  Prelegentki poinformowały  o  konieczności pomagania osobom uzależnionym, możliwościach otrzymania wsparcia i pomocy oraz właściwym zachowaniu w sytuacji narażenia na kontakt  ze środkami psychoaktywnymi.

EŚ/EN KPP Przasnysz


Sprawdź również

„Przasnyscy Orelowcy” z wyróżnieniem od I zastępcy Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych

Zespół wokalno-instrumentalny z Klubu 2. Ośrodka Radioelektronicznego wziął udział w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej …

error: ZAKAZ KOPIOWANIA!!!!