Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim wicemistrzem Polski w siłowaniu na rękę.

Asp.szt. Dariusz Popiołek z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim został wicemistrzem Polski na prawą rękę w XX mistrzostwach w siłowaniu. Zawody odbyły się 5-6 września w Koszalinie, a uczestniczyło w nich ponad 200 zawodników z całej Polski.

 

W miniony weekend (5-6 września) w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Polski w siłowaniu na rękę. Po rozegranych zawodach, w których uczestniczyło ponad 200 sportowców z terenu całego kraju, asp.szt Dariusz Popiołek, dyżurny makowskiej komendy na prawą rękę w kategorii masters 105 kg zdobył srebrny medal.

Ponadto pod koniec sierpnia na zamku Gniew odbyły się ogólnopolskie zawody w siłowaniu na rękę, w których funkcjonariusz zdobył w kategorii senior 105 kg oraz masters na prawą rękę złoty medal. Dodatkowo zdobył dwa medale srebrne w kategoriach senior 105 kg na lewą rękę oraz open na prawą rękę.


Asp.szt. Dariusz Popiołek jest policjantem, który doskonale potrafi pogodzić swoją sportową pasję z policyjną służbą. Sukcesów nie byłoby bez ciężkich treningów, dzięki którym jest w stanie rywalizować z najlepszymi. Dariusz trenuje kilka razy w tygodniu pod opieką swojego trenera Mariusza Chodyna, wicemistrza świata 2019 roku na lewą i prawą rękę.

Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych sukcesów.

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
5 miesięcy temu

To jest Prawdziwy Policjant A nie jakaś pipa