PIERWSZE LAURY DLA POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ W PRZASNYSZU

POMYSŁ UTWORZENIA W PRZASNYSZU BEZPŁATNEJ POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ TO BYŁ „STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ”. NASZE DZIECI I MŁODZIEŻ Z PRZASNYSZA I CAŁEGO POWIATU KSZTAŁCĄ SIĘ BEZPŁATNIE POD OKIEM FACHOWCÓW I ROZWIJAJĄ SWOJE PASJE ORAZ ZAINTERESOWANIA. STAROSTWO STWORZYŁO WARUNKI I FINANSUJE DZIAŁALNOŚĆ SZKOŁY. DYREKTOR ARTUR ŻUCHOWSKI DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ. SĄ PIERWSZE SUKCESY!

Pierwsze laury w historii dla szkoły zdobyła Patrycja Bulicka! Pierwszy konkurs w historii szkoły – i od razu miejsce na podium – jest się z czego cieszyć! Konkurs odbywał się w dniach 14-15 marca w Szkole Muzycznej I stopnia im. H. Wieniawskiego w Warszawie.

Trzeba jednak wiedzieć, że to nie ostatnie takie wydarzenie w tym roku; w najbliższym czasie uczniowie mają już zarezerwowane terminy… Wyjazd do Warszawy poprzedziły przygotowania i koncerty klasy waltorni.

Gratulujemy serdecznie Patrycji, a także Pani Kamili Pyrkosz – bez której tego sukcesu by nie było, a także specjalne podziękowania dla Pana Michała Kaszubowskiego – akompaniatora Patrycji. Za pozostałych waltornistów, którzy już za niedługo będą stawać w szranki w następnym konkursie – trzymamy mocno kciuki.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments