Obrębiec. Ciężarówka uderzyła w drzewo.

Wczoraj na trasie Przasnysz – Mława, w okolicy miejscowości Obrębiec, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Jak informuje Ratownictwo Medyczne samochód ciężarowy uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowano Zespół „S” Przasnysz.

W chwili przybycia straży pożarnej ciągnik siodłowy z naczepą stał poza jezdnią. Kierujący pojazdem po uderzeniu w przydrożne drzewo znajdował się w kabinie. Mężczyzna był przytomny, zakleszczony – nie mógł samodzielnie opuścić samochodu. Naczepa była pusta.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu całkowicie ruchu drogowego oraz oświetleniu terenu akcji przystąpili do wykonania dostępu do osoby poszkodowanej. Jednocześnie, w tym samym czasie jeden ze strażaków wszedł przez okno do kabiny ciągnika siodłowego  i przystąpił do udzielania pomocy medycznej osobie poszkodowanej.

Ratownicy przy użyciu narzędzi hydraulicznych usunęli drzwi, podnieśli deskę rozdzielczą i wykonali przestrzeń umożliwiającą wydobycie zakleszczonych nóg kierowcy. Następnie mężczyznę ułożono na noszach i przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowany kierowca został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

W działaniach ratowniczych uczestniczyła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Obrąb.

 

Źródło KP PSP Przasnysz

7
Skomentuj artykuł

avatar
5 Liczba wątków
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętsze tematy
7 Comment authors
KrystianAdrianTomaszCzytelnikKonrad Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
kierowca
Gość
kierowca

na tak,wąskiej,nierownej,drodze nic dziwnego ze stracił panowanie nad pojazdem,ten odcinek drogi to koszmar.,wystarczy tylko naczepą pobocza zalapac

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Mieszkam w tej miejscowości. Droga jest fatalna Ciężko jest utrzymać samochód na tej drodze.

Konrad
Gość
Konrad

predzej zasnal z przemeczenia . jakis czas temu pamietam ze tez tir z kontenerem wypadł tam z trasy .

Czytelnik
Gość
Czytelnik

To chyba dowód że coś z drogą jest nie tak, Skoro co chwile ktos tam wyskoczyl z drogi

Krystian
Gość
Krystian

W niedzielę z przemęczenia? Zmień dilera gościu.

Tomasz
Gość
Tomasz

Witam może ktoś widział w tamtej okolicy o tej porze 20,20.30 auto ciężarowe z niebieską plandeka. Jechalo środkiem drogi potwierdza to kierowca cieżarowki, którą jechała przed autem ,które się rozbiło jak i sam kierowca z rozbitego auta.

Adrian
Gość
Adrian

Trasa 544 czyt. Miota nim jak szatan
Kto jeździ magnumką ten wie