Obrębiec. Ciężarówka uderzyła w drzewo.

Wczoraj na trasie Przasnysz – Mława, w okolicy miejscowości Obrębiec, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Jak informuje Ratownictwo Medyczne samochód ciężarowy uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowano Zespół „S” Przasnysz.

W chwili przybycia straży pożarnej ciągnik siodłowy z naczepą stał poza jezdnią. Kierujący pojazdem po uderzeniu w przydrożne drzewo znajdował się w kabinie. Mężczyzna był przytomny, zakleszczony – nie mógł samodzielnie opuścić samochodu. Naczepa była pusta.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu całkowicie ruchu drogowego oraz oświetleniu terenu akcji przystąpili do wykonania dostępu do osoby poszkodowanej. Jednocześnie, w tym samym czasie jeden ze strażaków wszedł przez okno do kabiny ciągnika siodłowego  i przystąpił do udzielania pomocy medycznej osobie poszkodowanej.

Ratownicy przy użyciu narzędzi hydraulicznych usunęli drzwi, podnieśli deskę rozdzielczą i wykonali przestrzeń umożliwiającą wydobycie zakleszczonych nóg kierowcy. Następnie mężczyznę ułożono na noszach i przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowany kierowca został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

W działaniach ratowniczych uczestniczyła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Obrąb.

 

Źródło KP PSP Przasnysz
Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca
kierowca
3 lat temu

na tak,wąskiej,nierownej,drodze nic dziwnego ze stracił panowanie nad pojazdem,ten odcinek drogi to koszmar.,wystarczy tylko naczepą pobocza zalapac

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lat temu

Mieszkam w tej miejscowości. Droga jest fatalna Ciężko jest utrzymać samochód na tej drodze.

Konrad
Konrad
3 lat temu

predzej zasnal z przemeczenia . jakis czas temu pamietam ze tez tir z kontenerem wypadł tam z trasy .

Czytelnik
Czytelnik
3 lat temu
Reply to  Konrad

To chyba dowód że coś z drogą jest nie tak, Skoro co chwile ktos tam wyskoczyl z drogi

Krystian
Krystian
3 lat temu
Reply to  Konrad

W niedzielę z przemęczenia? Zmień dilera gościu.

Tomasz
Tomasz
3 lat temu

Witam może ktoś widział w tamtej okolicy o tej porze 20,20.30 auto ciężarowe z niebieską plandeka. Jechalo środkiem drogi potwierdza to kierowca cieżarowki, którą jechała przed autem ,które się rozbiło jak i sam kierowca z rozbitego auta.

Adrian
Adrian
3 lat temu

Trasa 544 czyt. Miota nim jak szatan
Kto jeździ magnumką ten wie