MKS Przasnysz pokonuje KS Łomianki.

W 7. kolejce IV ligi MKS Przasnysz pokonał na wyjeździe klub KS Łomianki 0:3. Było to czwarte zwycięstwo naszej drużyny i po siedmiu kolejkach zajmujemy 6. miejsce w tabeli.

Przasnyszanie od początku meczu byli zespołom lepszym. Już w 10 minucie po rzucie rożnym bramkę na 1 – 0 zdobył Traczewski. W 22 minucie na 2-0 z rzutu karnego za zagranie ręką w polu karnym podwyższył Rutkowski. Wynik w 80 minucie ustalił Borowiec, który wykończył dobrą akcję Kopcińskiego. W sobotę MKS Przasnysz podejmie na stadionie w Przasnyszu Wkrę Żuromin.

KS Łomianki 0:3 MKS Przasnysz

Bramki: Traczewski, Rutkowski, Borowiec

Skład: Łyziński, Bartosiewicz (70′ Zajkowski), Borowiec, Słowik, Kamiński Sz., Witowski (86′ Prusik), Pragacz M., Rutkowski (73′ Obłudka), Kamiński T., Kopciński, Traczewski (77′ Sawczenko)