MKS Przasnysz 2003 pokonuje Ciechanów!

W czwartej kolejce I LO B2 Juniorów młodszych MKS Przasnysz zmierzył się na własnym boisku z drużyną MKS Ciechanów.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla nas, bo już po pięciu minutach prowadziliśmy 2:0 po golach Kacpra Smurlika i Bartka Biedrzyckiego. Tak szybkie otwarcie meczu chyba źle zadziałało na naszych piłkarzy, którzy uwierzyli, że będzie to łatwy i przyjemny mecz. Nic podobnego, ponieważ rywal nie załamał się i w niedługim czasie doprowadził do wyrównania i złapał wiatr w żagle, jednak przed przerwą trzecią bramkę dla Przasnyszan zdobył Dawid Prusik i wynikiem 3:2 zakończyła się pierwsza połowa.

Druga część meczu rozpoczęła się od naszych ataków na bramkę gości, czego efektem były trzy gole w wykonaniu kolejno: 2 x Kuby Krupy i raz Bartka Biedrzyckiego. Wynik 6:2 pozwolił nam trochę się rozluźnić, a efektem tego była stracona bramka na 6:3. Takim wynikiem zakończył się mecz, a trzy punkty zostały w Przasnyszu.

MKS: Jan Węglicki- Wojtek Grysztar, Seweryn Szafrański, Przemek Górniak, Kacper Szczęsny – Dawid Prusik, Janek Wiśniewskii, Bartek Biedrzycki, Kuba Krupa, Szymon Morawski, Kacper Smurlik
Grali Również: Kuba Kawiecki, Maciek Ciesielski, Kamil Maciaszczyk
Nieobecni: Sebastian Czarzasty, Kacper Dominiak
Trener: Marek Zbrzeski