Kronika Policyjna Przasnysz – 8.01.2013

08.01.2014r.

Godz. 01:45- Pracownik stacji paliw w Przasnyszu przy ul. Słowackiego powiadomił, że nieznany sprawca poruszający się samochodem osobowym koloru bordowego m-ki Renault Megane zatankował paliwo za kwotę 82 zł i odjechał nie płacąc za paliwo. W wyniku podjętych czynności  na skrzyżowaniu ulicy . Piłsudskiego z ulicą Słowackiego policjanci zatrzymali w/w samochód, którym kierował 24 letni mieszkaniec gm. Przasnysz i przewoził pasażera 22 letniego mieszkańca gm. Przasnysz. Kierujący przyznał się , że zatankował paliwo z w/w stacji ale z uwagi na brak pieniędzy zapłacić chciał  w późniejszym terminie.

 

07.01.2014r.

Godz. 13:30- w Lipie nietrzeźwy mężczyzna kierował fiatem Seicento. Badanie wykazało, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 12:00- w Niesiobędach gm. Krasne, nieznany sprawca ukradł 2 koła od wału rolniczego. Wartość strat oszacowano na kwotę 1600 zł.

Godz. 16:40- na drodze wojewódzkiej w Karwaczu, gm. Przasnysz kierujący fordem mondeo 30 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego podczas mijania stojącego na przeciwległym pasie ruchu ciągnika siodłowego Volvo  wraz z naczepą,  najechał na47 letniego mieszkańca powiatu makowskiego, który prawdopodobnie naprawiał burtę naczepy.  W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Godz. 22:35- nieznani sprawcy z samochodu Skoda Octavia ukradli portfel z zawartością pieniędzy w kwocie 60 zł, dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny oraz kartę bankomatową.

 

 

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments