Kronika Policyjna Przasnysz – 23.01.2015

21.01.2015r.

Brak zdarzeń kryminalnych

20.01.2015r.

Godz. 10:55- we wsi Pęczki- Kozłowo  gm. Krasne kierujący fiatem Scudo  nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwny pas jedni i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku Oplem Astrą.  Kierującego  fiatem ukarano mandatem w kwocie 300 zł.

Godz. 14:30- w Przasnyszu na ul. Sadowej kierująca samochodem  renault  podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu peugeotem w wyniku czego doszło do kolizji drogowej. Kobietę ukarano mandatem w kwocie 500 zł.

Godz. 16:30- w Krasnem na ul. M. Kopernika doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący fiatem mieszkaniec Makowa Mazowieckiego nieprawidłowo wykonał manewr omijania i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku forda. Winnego kolizji ukarano mandatem w kwocie 250 zł.

19.01.2015r.

Godz. 08:25- na trasie Przasnysz- Ciechanów doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca Audi 24 letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego na prostym odcinku drogi , nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem,  wpadła w poślizg i wjechała do rowu.  W wyniku zdarzenia 52 letnia pasażerka samochodu doznała obrażeń ciała i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 09:10- mieszkanka Przasnysza w sklepie „MILA” przy ul. Miłej ukradła 2 piwa. Kobietę ukarano mandatem w kwocie 500 zł.

Godz. 09:45- w Krukowie gm. Chorzele kierujący samochodem m-ki Scania mieszkaniec Ciechanowa jadąc od Myszyńca w kierunku Chorzel  w Krukowie na skrzyżowaniu dróg nie zachował należytych środków ostrożności  i wypadł z zakrętu.  W  wyniku zdarzenia  pojazd się przewrócił.  Kierującego z obrażeniami ciała  przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 19:25- w Przasnyszu na ul. Makowskiej zatrzymano do kontroli drogowej samochód m-ki Ford Transit, którym kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego wbrew zakazowi sądowemu.

 

KPP Przasnysz


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments