Już 29 sierpnia premiera książki Zenona Szczepankowskiego „Motywacje w zarządzaniu publicznym”

Już 29 sierpnia 2019r. swoją premierę będzie miała książka byłego starosty przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego „Motywacje w zarządzaniu publicznym. Jak zarządzać krajem, regionem, przedsiębiorstwem?”.

Od mechanizmów motywacji odpowiednio wplecionych w system zarządzania i kreowania twórczych emocji – jak pisze Autor we wstępie do swojej książki – zależą nie tylko efekty pracy, ale także zdrowie, szczęście i kreatywność każdej jednostki czy to indywidualnie, czy też wpisanej w określoną społeczność.

Tworzenie odpowiednich systemów motywacji obudowanych w mechanizmy aktywizacji i angażowania powinno być priorytetem władz każdego szczebla i rodzaju.

Opracowanie planów mechanizmów, które byłyby w stanie poprzez oddziaływanie na jednostkę czy grupy społeczne motywować je do aktywności ukierunkowanej na osiągnięcie pożądanego celu nie jest łatwe. Co właściwie jest niezbędne do zbudowania prawidłowego systemu motywacji? Jakie muszą być ku temu spełnione warunki na różnych płaszczyznach życia jednostki czy społeczeństwa?

Odpowiedziom na powyższe pytania i przykładom mechanizmów kształtowania motywacji poświęcona jest właśnie niniejsza książka.

Źródło merlin.pl
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ela
ela
1 rok temu

Zarządzał dwadzieścia lat straconych dla powiatu lat więc teraz książkę wydaje śmiech na sali

Asik
Asik
odpowiada  ela
1 rok temu

Pani też może wydać książkę, w odpowiedzi na publikację Pana Zenona..Jednak zanim podejmie Pani ten krok….. proszę skupić się na pisaniu postów i komentarzy zgodnie z prawidłami języka polskiego..:)

Pozdrawiam serdecznie!