Interwencje Straży Pożarnej Przasnysz od 20 do 26 maja 2015 r.

20.05.2015 r. godz. 1929

            Pożar kotłowni i wiaty w miejscowości Bogate gmina Przasnysz. W chwili przybycia straży pożarnej paliły się odpady składowane w kotłowni pod nieużytkowaną szklarnią oraz więźba dachowa przyległej wiaty. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do gaszenia pożaru, podając trzy prądy gaśnicze wody. Po ugaszeniu pożaru, oddymili pomieszczenie kotłowni agregatem oddymiającym.

W wyniku pożaru częściowemu spaleniu uległa więźba dachowa i odpady składowane w piwnicy.

23.05.2015 r. godz. 2250

            Wypadek samochodu osobowego w Wężewie gmina Krasne. W chwili przyjazdu straży pożarnej samochód osobowy leżał na dachu oparty o płot. Osoba poszkodowana z pasażerką udały się prywatnym samochodem do szpitala przed przybyciem służb ratowniczych. Na miejscu pozostał kierowca, który nie zgłaszał żadnych dolegliwości. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia, postawili samochód na koła, odłączyli akumulator od instalacji elektrycznej i kierowali ruchem drogowym, który odbywał się jednym pasem jezdni.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód i dach Mazdy 323

Ponadto w minionym tygodniu strażacy dwa razy usuwali powalone drzewa z dróg i jeden raz wypompowali wodę z zalanej piwnicy budynku mieszkalnego.

Oficer prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments