Interwencje straży – od 24 do30 czerwca 2013 r.

24.06.2013 r. godz. 0707

W Przasnyszu przy ul. Baranowskiej doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy. Jedna osoba poszkodowana. W chwili przybycia straży pożarnej, poszkodowana poruszała się o własnych siłach, uskarżając się na ból w kolanie. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ocenie stanu poszkodowanej i prowadzeniu postępowania w zakresie wsparcia psychicznego do czasu przybycia pogotowia ratunkowego oraz kierowaniu ruchem drogowym. Po przybyciu karetki pogotowia i policji usunęli pojazdy z jezdni.

24.06.2013 r. godz. 2245

W Przasnyszu przy ul. Orlika doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Osób poszkodowanych nie było. W chwili przybycia straży pożarnej na miejscu zdarzenia była policja. Dwa uszkodzone samochody znajdowały się na parkingu, natomiast trzeci oddalił się z miejsca kolizji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i usunęli z jezdni rozbite elementy karoserii.

            Ponadto w minionym tygodniu strażacy pięć razy usuwali gniazda owadów błonkoskrzydłych, stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi oraz dwa razy usuwali powalone drzewa z jezdni.


Oficer Prasowy

st.kpt. Jarosław Andruszkiewicz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments