#Gaszynchallenge – strażacy OSP z Jednorożca, Krzynowłogi Małej, Raszujki i Rzodkiewnicy. Do akcji przyłączyli się również ratownicy medyczni.

Spirala #gaszynchallenge się nakręca. Do zabawy dołącza coraz więcej jednostek z powiatu przasnyskiego.

 

Na nominację OSP Rzodkiewnica odpowiedzieli strażacy z Raszujki, którzy postanowili zaprosić do zabawy OSP Małowidz, OSP Olszewka i OSP Rembielin.

OSP Małowidz także odpowiedziało na wyzwanie i do akcji #gaszynchellenge zaprosili OSP Ulatowo-Pogorzel, OSP Lipa i Komisariat Policji w Jednorożcu.

Strażacy z Jednorożca przystępując do akcji odpowiedzieli na nominację OSP Budki. Ze swej strony nominowali OSP Ulatowo-Pogorzel, OSP Lipa i OSP Bogate.

Nie jest to jednak koniec. Do zabawy dołączyli strażacy z Krzynowłogi Małej, którzy zostali wybrani przez OSP Rycice. Ich nominacje to OSP Krasne, OSP Romany-Sebory i OSP Rostkowo.

Wyzwanie podjęli także ratownicy medyczni z podstacji Chorzele. Zostali nominowani przez OSP Chorzele i do zabawy zaprosili ZRM Przasnysz, ZRM Jednorożec i PSP Przasnysz oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

 

Ratownictwo Medyczne – podstacja Chorzele

OSP Jednorożec

OSP Krzynowłoga Mała

OSP Rzodkiewnica

OSP Raszujka

OSP Małowidz


 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
7 miesięcy temu

Chyba wam wszystkim na mózg padło