Empik otworzy swój salon w Przasnyszu. Wiemy gdzie będzie się mieścił.

Jak udało nam się dowiedzieć, dosłownie przed kilkoma dniami zapadła ostateczna decyzja o otwarciu Empiku w Przasnyszu. W ramach strategii ekspansji sieć wprowadziła i sukcesywnie rozwija nowy, mniejszy format salonów. Sklepy stacjonarne o powierzchni handlowej do 150 m kw. pojawiają się w miejscowościach poniżej 25 tysięcy mieszkańców. Salon tej marki mieści się od niedawna w Pułtusku, niebawem przyjdzie czas na Przasnysz.

Dotychczas przasnyszanie, chcący zrobić zakupy w którymś ze stacjonarnych salonów sieci Empik musieli wybrać np. do Mławy. Od kwietnia 2019 r. sklep tej marki dostępny jest także w Ciechanowie. Już za niespełna dwa miesiące będziemy mieli możliwość skorzystania z oferty mini Empiku w Przasnyszu.

Monika Marianowicz Rzecznik Prasowy, Menadżer Działu PR & Eventów Empik poinformowała nas, że w sklepie w Przasnyszu będzie dostępna oferta charakterystyczna dla wszystkich salonów tej sieci. W kameralnym, ze względu na powierzchnię, przasnyskim Empiku odbiorcy znajdą ofertę w kategoriach kojarzonych z popularną marką: książki, płyty z muzyką, filmy, tytuły prasowe, artykuły papiernicze, hobbystyczne i kreatywne, gry planszowe i multimedialne, a także bilety na wydarzenia, odbywające się w całej Polsce. Będzie można również sprawdzić dostępność interesującego nas towaru w dowolnym salonie i odebrać go w Przasnyszu oraz skorzystać z usługi ekspresowej rezerwacji odbioru zamówień. W sklepie będzie można również odebrać zamówienia z Empik Foto.

Jak dowiedzieliśmy się w biurze prasowym Empik, nowy salon powinien zostać otwarty do końca listopada i mieścić się będzie w galerii „Stokrotka” na osiedlu Orlika.

Strategia ekspansji Empiku zakłada, że do 2023 roku na terenie całej Polski będzie funkcjonować 370 salonów. Z tego aż 60 stanowić będą te w mniejszym formacie. Mniejsze salony wyróżnia przede wszystkim powierzchnia handlowa: standardowy metraż Empiku to minimum 200 m kw., a dla mniejszego formatu jest to od 120 do 150 m kw. Asortyment na poziomie kategorii odzwierciedla ofertę większych salonów. Klienci w Przasnyszu  odnajdą więc wszystkie topowe pozycje i nowości.

Tradycją Empiku jest, że podczas otwarcia nowych salonów dostępne są atrakcyjne rabaty na książki, filmy i muzykę, ale na wyjawienie szczegółów inauguracyjnych promocji jest jeszcze za wcześnie.

M. Jabłońska

guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
1 rok temu

No i super..

Dinozaur
Dinozaur
1 rok temu

Wszystko spoko wszystko fajnie tylko ktoś pomyślał o księgarniach w rynku? Taka sama sytuacja jak się otworzyły durze sklepy-małych jest coraz mniej ;(

Przasnyszanka
Przasnyszanka
1 rok temu
odpowiada  Dinozaur

Słuszna uwaga. Księgarnia w rynku będzie mieć problem. A to przecież kawałek historii tego miasta.

Zenon Martyniuk
Zenon Martyniuk
1 rok temu
odpowiada  Przasnyszanka

Ja nie mam zamiaru płacić kupę kasy za tą historię,przecież tam jest drogo jak nie powiem co.

Michał
Michał
1 rok temu
odpowiada  Dinozaur

Na temat księgarni wypowiada się ktoś kto pisze „durze”…

Jadzia
Jadzia
1 rok temu

fajnieeeee

Jadzia
Jadzia
1 rok temu

ciesze sieeeee

Tomek
Tomek
1 rok temu

Mam nadzieję że szybciej się zawiną niż się pojawili 🙂

Jagoda
Jagoda
1 rok temu

Mam nadzieję, że tak jak w zwykłych empikach bedzie można zakupic tam mangi! W końcu jakis sklep dla otaku w przasnyszu!

Michal
Michal
1 rok temu

Starosta będzie otwierał, będzie na zdjęciu?

Michał
Michał
1 rok temu
odpowiada  Michal

Podobno już trzecie nożyczki stępił od przecinania szarf