Dni Chorzel 2020 odwołane!

Dni Chorzel to jedna z bardziej atrakcyjnych imprez plenerowych w powiecie przasnyskim. Na obchody święta miasta i gminy zjeżdżały się tłumy, nie tylko z naszych terenów. Niestety w tym roku chorzelski stadion nie zapełni się tysiącami ludzi. Impreza została odwołana.

 

W tym roku także zapowiadało się ciekawie. Długo trwały rozmowy z managerami zespołów. Jak co roku, na chorzelskiej scenie mieli zaśpiewać znani artyści pop, rock i disco-polo. Niestety w kraju zapanowała epidemia koronawirusa.

– Na wniosek dyrektora Ośrodka Upowszechnienia Kultury w Chorzelach, po przeanalizowaniu sytuacji panującej w kraju, spowodowanej pandemią wywołaną przez COVID-19 oraz realizacją przepisów zawartych w Ustawie z dnia 2 marca 2020 roku o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, jak również w trosce o zdrowie i dobro mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele oraz regionu i racjonalną gospodarkę finansami gminy – burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska przychyliła się do prośby dyrektora OUK i wyraziła zgodę na odwołanie masowych imprez kulturalnych, zawartych w kalendarzu imprez zaplanowanych do realizacji przez Ośrodek Upowszechniania Kultury w Chorzelach w roku 2020, w tym Dni Chorzel – poinformował nasz portal Sławomir Czaplicki, kierownik wydziału promocji.

 

w.b.


 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek
Zenek
5 miesięcy temu

Wszystko odwołane,pozamykane urzędy,a w sklepach roboty pracują,oni się nie zarażą bo niby jak? Śmięszne to wszystko jest,już po pięknym kraju zwanym Polska