13-latek uderzył motocyklem w ogrodzenie posesji. Trafił do szpitala.

Trwają czynności policji w sprawie zdarzenia, do którego doszło wczoraj, tuż przed 19.00 w miejscowości Nowa Wieś. 13-letni chłopiec uderzył motocyklem crossowym w ogrodzenie posesji. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Ciechanowie. Motocykl udostępnił mu o kilka miesięcy młodszy kolega.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 12-letni mieszkaniec Mławy, bez wiedzy rodziców, wybrał się motocyklem do kolegi, przebywającego w Nowej Wsi. Tam udostępnił koledze motocykl. 13-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.

Motocykl marki Dirty Bike nie był dopuszczony do ruchu, nie był także zarejestrowany i ubezpieczony. Obaj chłopcy nie mieli też oczywiście uprawnień do kierowania. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia oraz braku nadzoru rodziców nad chłopcami. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Szydłowie.


 

Źródło KPP
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Syn Zenka
Syn Zenka
4 miesięcy temu

To wspaniałomyślni rodzice teraz będą bekać za wybryki swoich pociech.

Starszy od młodszych
Starszy od młodszych
4 miesięcy temu

To wina rodziców. Kupują dzieciom co popadnie byle być lepszym od sąsiadów…dzieci bezstresowo wychowywane robią co chcą, są panami świata i nie szanują nic, ani nikogo. Rośnie nam patologiczne młode społeczeństwo.

Fan
Fan
4 miesięcy temu

Witam ☺️ Na pasku w Polsat News jest o tym dzieciaku.