13-latek uderzył motocyklem w ogrodzenie posesji. Trafił do szpitala.

Trwają czynności policji w sprawie zdarzenia, do którego doszło wczoraj, tuż przed 19.00 w miejscowości Nowa Wieś. 13-letni chłopiec uderzył motocyklem crossowym w ogrodzenie posesji. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Ciechanowie. Motocykl udostępnił mu o kilka miesięcy młodszy kolega.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 12-letni mieszkaniec Mławy, bez wiedzy rodziców, wybrał się motocyklem do kolegi, przebywającego w Nowej Wsi. Tam udostępnił koledze motocykl. 13-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.

Motocykl marki Dirty Bike nie był dopuszczony do ruchu, nie był także zarejestrowany i ubezpieczony. Obaj chłopcy nie mieli też oczywiście uprawnień do kierowania. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia oraz braku nadzoru rodziców nad chłopcami. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Szydłowie.


 

Źródło KPP
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Syn Zenka
Syn Zenka
11 miesięcy temu

To wspaniałomyślni rodzice teraz będą bekać za wybryki swoich pociech.

Starszy od młodszych
Starszy od młodszych
11 miesięcy temu

To wina rodziców. Kupują dzieciom co popadnie byle być lepszym od sąsiadów…dzieci bezstresowo wychowywane robią co chcą, są panami świata i nie szanują nic, ani nikogo. Rośnie nam patologiczne młode społeczeństwo.

Fan
Fan
11 miesięcy temu

Witam ☺️ Na pasku w Polsat News jest o tym dzieciaku.