Zapraszamy do Gostkowa na Sołtysiadę 2019!

Sołtysiada to jeden z najbardziej oryginalnych pomysłów na integrację w gminie Przasnysz. Od kilku lat sołectwa z tej gminy spotykają się na olimpiadzie gminnej, podczas której reprezentanci konkretnych wsi rywalizują ze sobą na wesoło. W tym roku Sołtysiada odbędzie się 7 lipca w Gostkowie.

Impreza dla mieszkańców sołectw gminnych – tak jak co roku – będzie obfitować w wiele nietypowych konkurencji sportowych i kulturalnych. Na razie organizatorzy nie chcą zdradzać wszystkiego, ale podczas samej imprezy widzowie będą mogli przekonać się osobiście, co czeka na zawodników.

Jak zwykle przy okazji Sołtysiady odbędzie się również prezentacja konkretnych sołectw, a także zabawy dla widzów. Wszystko zwieńczy koncert zespołu Domino.

Początek imprezy jest planowany na godzinę 15.00. Sołtysiada odbędzie się na placu przy świetlicy wiejskiej. Organizatorami tego wydarzenia są: wójt Grażyna Wróblewska, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz, Biblioteka Gminna im. J. Narzymskiego w Bogatem, przy współpracy Koła Gospodyń Wiejskich z Gostkowa i Ochotniczej Straży Pożarnej z Gostkowa.

Źródło UG Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments