Zaginął Łukasz BRZOZOWSKI, mieszkaniec okolic Ciechanowa

W tych dniach, nadszedł list z okolic Ciechanowa, od matki poszukującej syna, który zaginął 9 grudnia tego roku, ma 24 lata – Łukasz BRZOZOWSKI. Proszę o jego przeczytanie i pomoc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu chłopaka.
Oto, fragment listu:
„Ostatnio Łukasz miewał zmienne nastroje, bywał często zamyślony. Jego nastrój pogarszał się z powodu niemożności znalezienia pracy i braku dochodów. Dużo biegał i chodził na długie dystanse. Wieczorami coś pisał, mówił, że teksty piosenek o życiu, ale do przeczytania nigdy nikomu nie dawał. Mało jadł, mówił, że nie potrzebuje dużo jeść, że muzyka daje mu siłę do życia.
9 grudnia 2017 roku rano (sobota) jadł nerwowo zimne śniadanie na stojąco, chociaż zazwyczaj jadał ciepły posiłek. Nie wypił przygotowanej herbaty. Po śniadaniu, wyszedł. Sądziłam, że idzie do sklepu i że zaraz wróci. Po jakimś czasie, gdy nie wrócił, weszłam do pokoju syna i na stole znalazłam jego wszystkie dokumenty, pieniądze i portfel. Zaniepokojona zadzwoniłam do niego, niestety nie odbierał. Od godziny 15 dzwoniłam miej więcej co godzinę, niestety. Także nikt inny z rodziny nie mógł się z Łukaszem skontaktować. Tego dnia nie wrócił na noc do domu, co nigdy mu się nie zdarzało. Następnego dnia, już o godzinie 10 rano (niedziela) próbowaliśmy zgłosić zaginięcie w KP Policji w Ciechanowie. Tam usłyszeliśmy, że jest za wcześnie na zgłoszenie. Poradzono nam poszukiwanie syna na własną rękę, np. po szpitalach, po innych komendach, po znajomych i rodzinie. Kolejne próby kontaktu z synem, spełzły na niczym. Przed wieczorem najstarszy syn ponownie pojechał na Policję, i tym razem przyjęto oficjalnie zgłoszenie o zaginięciu Łukasza. Do tej pory Łukasz nie odezwał się do mnie ani do najbliższej rodziny. Od ciechanowskich policjantów nie mamy żadnych innych wiadomości. Dlatego proszę, pomóżcie. Teresa Brzozowska”.
Państwa prosimy o udostępnianie i pomoc.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie… TVP S.A.

 

Skomentuj artykuł

avatar