Z ostatniej chwili. Nowe połączenia Przasnysz – Ciechanów. Zyskuje także Krasne.

Jak przed chwilą poinformowało starostwo powiatowe w Ciechanowie ruszyły właśnie nowe połączenia na trasie Przasnysz – Ciechanów oraz Krasne – Ciechanów. Są to trasy obsługiwane przez firmę Sanimax-Transport S.C, która ma podpisane porozumienie z powiatem naszych sąsiadów. Złe wieści są takie, że połączenia funkcjonują jedynie w dni robocze – od poniedziałku do piątku.

Połączenia Przasnysz – Ciechanów są trzy:

Pierwszy kurs z Przasnysza do Ciechanowa zaczyna się na przystanku przy ul. Żwirki i Wigury (DW 577) o godzinie 6.55. Minutę później autobus zabiera pasażerów z ul. Baranowskiej, o 6.57 zatrzymuje się na ul. Orlika, punktualnie o 7.00 staje przy ul. Leszno. Dwie minuty później zabierze pasażerów z ul. Szosa Ciechanowska i pojedzie do Ciechnowa przez Golany, Skierki, Turowo, Łaguny, Wolę Wierzbowską, Kołaki-Budzyno, Rąbież, Bacze, Dzbonie i Przedwojewo. Bieg kończy o godzinie 7.38 na dworcu PKP w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza. Zanim tam dojedzie, może zatrzymać się jeszcze w kilku miejscach miasta – m.in. na ul. Przasnyskiej przy jednostce wojskowej, ul. Wojska Polskiego, Placu Jana Pawła II i ul. 17 stycznia.

Kolejny kurs z Przasnysza wyrusza o 15.15 z przystanku przy Żwirki i Wigury, z ulicy Leszno „startuje” o 15.20. Na ciechanowski dworzec dojedziemy o 15.58.

Ostatnie połączenie realizowane przez tego operatora zaczyna się w Przasnyszu o 16. 45. Z ulicy Leszno wyruszymy o 16.50, autobus kończy bieg w Ciechanowie o 17.28.

Kursy Ciechanów – Przasnysz (początek przy dworcu PKP) wyruszają o godzinach 6.10, 14.28 i 16.00.

Krasne – Ciechanów

Połączenie to zaczyna się na ul. Mickiewicza w Krasnem o godzinie 6.45. Trasa biegnie przez Wężewo, Helenowo, Kurówko, Kurowo, Milewo-Szwejki, Milewo- Rączki, Nowokrasne, Kołaczków, Rembowo, Pałuki, Bogucin, Czernice k. Opinogóry Górnej, Opinogórę, Zygmuntowo, Elżbiecin- kolonię, Władysławowo i Chrzanówek.  na dworzec PKP w Ciechanowie dojedziemy o 7.38.

Kurs powrotny do Krasnego zaczyna się o 15.30.


Źródło Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments