Uroczyste zakończenie roku szkolnego w przasnyskiej „Trójce” [FOTO]

W piątek, 26 czerwca uczniowie wszystkich szkół podstawowych oraz średnich zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje. Ostatnie półrocze, jak i samo zakończenie nauki było całkowicie inne niż we wcześniejszych latach.

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu zakończyli rok szkolny. Nie było uroczystego apelu wszystkich klas, zabrakło zaproszonych gości, przedstawień i oficjalnego rozdania świadectw z czerwonym paskiem najlepszym uczniom. Wszystko za sprawą koronawirusa, który był powodem zamknięcia placówek oświatowych od 13 marca i przejścia na tak zwane zdalne nauczanie.

W piątek, 26 czerwca uczniowie przasnyskiej „Trójki” odwiedzili progi szkolne.

– Każdy wychowawca spotkał się w sali ze swoją klasą. Uczniowie odebrali świadectwa, gratulacje, podziękowania, a także życzenia, aby wakacje były pełne wspaniałych przygód i miłych chwili. Do zobaczenia we wrześniu nasi mili – poinformowali pracownicy szkoły.

Przez szesnaście lat tradycją zakończenia roku szkolnego było przyznanie tytułu „Absolwenta Szkoły” oraz „Honorowego Przyjaciela Szkoły”. W tym roku ten tytuł trafił do Leonarda Maksymiliana Lorenca, zaś tytuł Przyjaciela Szkoły otrzymali Bożena i Krzysztof Bieńkowscy, Łukasz Chrostowski, Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole, Robert Olsztyn ZIPP Monteria Volteno, Ks. Dariusz Roliński, Anna Niska, Karolina Orłowska, Janusz Osiadacz, Iwona i Sławomir Romańscy, Łukasz Smurlik „Auto Smurlik”, Dorota i Maciej Zagroba, Magdalena Zawadzka, Paweł Łada i Łukasz Kozłowski.

Wręczenie pamiątkowych tabliczek planowane jest na uroczystości, która zostanie zorganizowana w związku z nadaniem szkole imienia w roku szkolnym 2020/2021.

w.b.


 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Chorąży
Chorąży
6 miesięcy temu

Gdzie maseczki i odstępy? Mam nadzieje, że sanepid zajmie się sprawą.