Trwa dobra passa młodzików MKS Przasnysz.

Trwa dobra passa młodzików MKS Przasnysz. W dzisiejszy meczu pokonali oni drużynę MKS Ciechanów 5:0.

Wynik meczu otworzył już w czwartej minucie Bartek Biedrzycki. Mimo kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki przez naszą drużynę taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron nadal przeważaliśmy na boisku, czego efektem były kolejne bramki.  W 35 minucie na 2:0 podwyższył Szymek Morawski. a minute później trzecią bramkę zdobył Fabian Ułasiewicz. Zdobyte bramki bardzo zmotywowały młodych piłkarzy do jeszcze lepszej gry, a swoje kolejne gole zdobyli Szymek Morawski i Bartek Biedrzycki. Słowa podziękowania należą się całej drużynie, która zagrała bardzo fajny mecz, zostawiając na boisku dużo sił i potu. Warto dodać, że po czterech meczach mamy zdobyte 31 bramek, a straconą tylko 1 i
prowadzimy w tabeli naszej grupy.
Skład MKS:
Krystian Augustowski – Maciek Nidzgorski, Seweryn Szafrański, Wojtek Grysztar – Fabian Ułasiewicz, Przemek Górniak, Bartek Biedrzycki, Dawid Prusik – Szymek Morawski, w meczu zagrali również: Kuba Śmieciński, Adam Krukowski, Paweł Zadrożny, Norbert Rogalski
Trener MKS: Marek Zbrzeski