Sylwetki wyróżnionych przedsiębiorców z gminy Przasnysz – Bożena i Andrzej Królikowscy „ARBA”.

Firma ARBA powstała w kwietniu 1990 roku. Swoją firmę najlepiej zaprezentują sami właściciele:

-Na dzień dzisiejszy jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działając w branży usług TSL (Transport – Spedycja Logistyka). Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy rzetelnym i odpowiedzialnym partnerem na rynku usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych. Do każdego ze swoich klientów podchodzimy indywidualnie, by móc zaoferować optymalne warunki współpracy. Naszym największym atutem jest szybkość działania, elastyczność oraz uczciwość. Odpowiednie inwestycje w nowe pojazdy zapewniają wysoką jakość i skuteczność świadczonych przez nas usług.

-W tzw. „międzyczasie” otworzyliśmy firmę ALFA ONE, która od 2014 roku prowadzi Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. OSKP ALFA ONE to zupełnie nowa jakość połączona z bogatym doświadczeniem. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego standardu usług w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Nasza stacja wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt firmy UNIMETAL – czołowego polskiego producenta sprzętu przeznaczonego do wykonywania badań technicznych pojazdów. Sprzęt ten w połączeniu z olbrzymią wiedzą diagnostów pozwalają na profesjonalną i fachową obsługę naszych Klientów.

-Od czerwca 2018 zarządzamy stacją paliw położoną na Strefie Ekonomicznej w miejscowości Sierakowo. Na naszej stacji maja Państwo możliwość zatankować najlepszej jakości produkty: oleje napędowe, benzynę bezołowiową Pb95 oraz gaz płynny LPG. Ponadto jako jedyna stacja w okolicy posiadamy w ciągłej sprzedaży AdBlue, dodatkowo na naszej stacji paliw znajdziecie Państwo: artykuły spożywcze, artykuły motoryzacyjne, akcesoria do samochodów, kosmetyki samochodowe, oleje i płyny silnikowe. Nasza stacja wyposażona jest w 18 wysokiej klasy dystrybutorów przystosowanych pod samochody ciężarowe. Jako jedyni posiadamy odmierzacze szybkiego tankowania (ON/TIR) wydające 240 litrów produktu na minutę. Do naszych stałych klientów zaliczają się instytucje publiczne, lokalne firmy transportowe oraz zakłady prywatne i samorządowe.
W listopadzie 2018 roku rozpoczęliśmy działalność w zakresie hurtowej sprzedaży paliw płynnych. Naszymi powodami do dumy jest świetnie wyszkolona kadra oraz nowoczesna infrastruktura w skład której wchodzi m.in. naftobaza na 2 000 m3.

-Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w trybie natychmiastowym obejmując klienta sumienną i rzetelną obsługą. Nasza oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prywatnych. Realizujemy dostawy zarówno do stacji paliw benzynowych, firm transportowych, budowlanych, drogowych, zakładów produkcyjnych jak i również gospodarstw rolnych czy odbiorców prywatnych.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

2
Skomentuj artykuł

avatar
1 Liczba wątków
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętsze tematy
2 Comment authors
Pokrzywdzonykamil Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
kamil
Gość
kamil

O super a co sie stalo z wasza firma PetroPower ?

Pokrzywdzony
Gość
Pokrzywdzony

Okradli dostawców paliwa i zmienili nazwę….