Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” wyróżnione na Europejskich Dniach Dziedzictwa 2019.

We wtorek, 19 listopada, Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” odebrało wyróżnienie za organizację wystawy plenerowej zdjęć historycznych w Parciakach. Tym samym stało się jednym z 5 podmiotów w województwie mazowieckim, wyróżnionych na gali podsumowującej Europejskie Dni Dziedzictwa 2019.

Na gali obecni byli przedstawiciele Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej”: Barbara Nizielska, Maria Weronika Kmoch, Halina Krajewska, Tadeusz Niestępski i Jarosław Nizielski.

Jesteśmy dumni, że działania SPZJ są doceniane i szczęśliwi, że zgłosiliśmy nasze projekty do EDD. Założeniem była obecność w mazowieckim katalogu wydarzeń, by było o nas słychać, by ewentualni zainteresowani pojawili się na naszych projektach, by pokazać, że w takim Jednorożcu czy Parciakach – nie tylko w większych miastach – też się coś dzieje. Nie liczyliśmy na wyróżnienia, nie wiedzieliśmy nawet, że jakieś są przyznawane. A tu pierwszy raz na EDD i od razu nagroda – podsumowują laureaci.

 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mik
Mik
1 rok temu

Gratulacje dla Pani Weronki ! Polecam stronę „Kurpianka w wielkim świecie” – mnóstwo materiału historycznego, ciekawostek z Jednorożca i okolic 🙂

MWK
MWK
1 rok temu
odpowiada  Mik

Dziękuję, miło mi!