SP 1: Turniej Halowej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Powiatu

W dniach 07 i 08.02. 2015 w hali sportowej odbyły się powiatowe zawody w piłkę nożną dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiło po siedem  drużyn. W grupie chłopców rywalizowały ze sobą zespoły z Chorzel, Jednorożca, Krzynowłogi Małej, Zarąb, Leszna, SP 2 w Przasnyszu i SP 1 w Przasnyszu. W meczu o 3 miejsce spotkały się zespoły Szkoły Podstawowej nr 2 i zespół z Chorzel.  W rywalizacji lepszy okazał się zespół chłopców Szkoły Podstawowej nr 2, który pokonał rywali z Chorzel 3:0.

W meczu finałowym zmierzyły się zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1 i zespół z Jednorożca. Po zaciętym i wyrównanym meczu z końcowego sukcesu cieszyli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu, którzy pokonali swoich rywali 2:0 i zostali Mistrzami Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. W drużynie z  naszej szkoły wystąpili: Jakub Zieliński, Adrian Krajewski, Jakub Łysiak, Adam Mieszkowski, Kacper Mizerek, Bartosz Wdowiński,  Jakub Dominik, Wojciech Grysztar, Jakub Kaliszewski, Bartosz Strusiński, Krystian Augustowski, Przemysław Górniak.
W grupie dziewcząt rywalizowały ze sobą zespoły z Leszna, Jednorożca, Chorzel, Krzynowłogi Małej, Krukowa, SP 2 w Przasnyszu i SP 1 w Przasnyszu. W meczu o 3 miejsce spotkały się zespoły Krzynowłogi Małej i Jednorożca . W regulaminowym czasie gry padł remis i o wyniku końcowym decydowały rzuty karne w których wykonywaniu lepszy okazał się zespół z Jednorożca wygrywając 2:1. Mecz finałowy to spotkanie dwóch drużyn z Przasnysza Szkoły nr 1 i nr 2. W regulaminowym czasie po zaciętym pojedynku padł remis 0:0 i o końcowym wyniku zadecydowała seria rzutów karnych. W wykonywaniu rzutów karnych lepsze okazały się zawodniczki SP 2 w Przasnyszu wygrywając spotkanie 2:0.  W drużynie dziewcząt  z naszej szkoły wystąpiły: Milena Jankowska, Milena Wójcik, Maja Domańska, Iga Przybysz, Natalia Filińska, Julia Kiedo, Magdalena Sokolnicka, Natalia Gadomska, Weronika Mikulska, Patrycja Andrzejewska, Aleksandra Trzcińska.

Sp1 Przasnysz


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...