SP 1: Turniej Halowej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Powiatu

W dniach 07 i 08.02. 2015 w hali sportowej odbyły się powiatowe zawody w piłkę nożną dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiło po siedem  drużyn. W grupie chłopców rywalizowały ze sobą zespoły z Chorzel, Jednorożca, Krzynowłogi Małej, Zarąb, Leszna, SP 2 w Przasnyszu i SP 1 w Przasnyszu. W meczu o 3 miejsce spotkały się zespoły Szkoły Podstawowej nr 2 i zespół z Chorzel.  W rywalizacji lepszy okazał się zespół chłopców Szkoły Podstawowej nr 2, który pokonał rywali z Chorzel 3:0.

W meczu finałowym zmierzyły się zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1 i zespół z Jednorożca. Po zaciętym i wyrównanym meczu z końcowego sukcesu cieszyli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu, którzy pokonali swoich rywali 2:0 i zostali Mistrzami Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. W drużynie z  naszej szkoły wystąpili: Jakub Zieliński, Adrian Krajewski, Jakub Łysiak, Adam Mieszkowski, Kacper Mizerek, Bartosz Wdowiński,  Jakub Dominik, Wojciech Grysztar, Jakub Kaliszewski, Bartosz Strusiński, Krystian Augustowski, Przemysław Górniak.
W grupie dziewcząt rywalizowały ze sobą zespoły z Leszna, Jednorożca, Chorzel, Krzynowłogi Małej, Krukowa, SP 2 w Przasnyszu i SP 1 w Przasnyszu. W meczu o 3 miejsce spotkały się zespoły Krzynowłogi Małej i Jednorożca . W regulaminowym czasie gry padł remis i o wyniku końcowym decydowały rzuty karne w których wykonywaniu lepszy okazał się zespół z Jednorożca wygrywając 2:1. Mecz finałowy to spotkanie dwóch drużyn z Przasnysza Szkoły nr 1 i nr 2. W regulaminowym czasie po zaciętym pojedynku padł remis 0:0 i o końcowym wyniku zadecydowała seria rzutów karnych. W wykonywaniu rzutów karnych lepsze okazały się zawodniczki SP 2 w Przasnyszu wygrywając spotkanie 2:0.  W drużynie dziewcząt  z naszej szkoły wystąpiły: Milena Jankowska, Milena Wójcik, Maja Domańska, Iga Przybysz, Natalia Filińska, Julia Kiedo, Magdalena Sokolnicka, Natalia Gadomska, Weronika Mikulska, Patrycja Andrzejewska, Aleksandra Trzcińska.

Sp1 Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments