Powiat przasnyski, MBP Przasnysz i KROSS laureatami konkursu Lider Zmian 2019.

Powiat Przasnyski, Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu oraz firma KROSS S.A. zostali tegorocznymi laureatami konkursu Lider Zmian 2019 organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. 17 października, podczas uroczystej gali wręczono statuetki i wyróżnienia najaktywniejszym i najbardziej innowacyjnym beneficjentom funduszy europejskich na Mazowszu.

Konkurs Lider Zmian to świetna okazja, by rozejrzeć się w swoim otoczeniu i docenić ciekawe i wartościowe inicjatywy, które zmieniają nasze życie każdego dnia.

Podczas Gali trzeciej edycji konkursu Lider Zmian 2019 wręczono nagrody w czterech kategoriach: Firma, Samorząd, Nagroda Internautów i Nagroda Specjalna.

W kategorii Firma rywalizowało łącznie 18 przedsiębiorstw. Pięć w podkategorii zdrowie, natomiast 13 w podkategorii technologie. W tej ostatniej liderem ostało Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A., natomiast dwa równorzędne wyróżnienia otrzymały: KROSS S.A z Przasnysza oraz InPhoTech Sp. z.o.o.

Nagrodę Internautów zdobyła natomiast Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

Główną nagrodę w kategorii samorządów do 75 tys. mieszkańców zdobył Powiat Przasnyski – lider województwa mazowieckiego pod względem dofinansowania z UE w przeliczeniu na mieszkańca.

Nagrodę odebrał osobiście starosta Krzysztof Bieńkowski, który podziękował za wyróżnienie i pracę urzędników starostwa, Powiatowego Zarządu Dróg i wszystkich jednostek organizacyjnych powiatu. Docenił również istotny wkład poprzedniego starosty.


 

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

Czy ten gość naprawdę musi się wpakować w środek każdego zdjęcia????

Michał
Michał
1 rok temu

Jak się pan Bieńkowski pojawi kiedyś koło Papieża to wszyscy będą pytali co to za jeden, ten na biało obok starosty hehe

Marek
Marek
1 rok temu
odpowiada  Michał

No ale w wyborach „zmiażdżył” Szczepankowskiego. Ale nie wspomniał już o y tym, że dostał połowę głosów niezbędnych do zostania posłem…
Co za dzban….