Podejrzany o napaść na tle seksualnym zatrzymany!

Ciechanowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o napaść na mieszkankę powiatu ciechanowskiego. 18-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty. Wczoraj zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu.

Do zdarzenia doszło 5 czerwca br. w parku w Gołotczyźnie, młody mężczyzna napadł na 40-letnią mieszkankę pow. ciechanowskiego, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.

Aby ustalić tożsamość sprawcy zdecydowano się na publikację wizerunku podejrzewanego. Tuż po ukazaniu się zdjęć w mediach, do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zgłosił się mężczyzna, który rozpoznał poszukiwanego przez policję mężczyznę.

Dzięki publikacji wizerunku w telewizji, na stronach portali internetowych oraz w wyniku intensywnych działań policji, podejrzewany o napaść mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek na terenie Pruszkowa. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec pow. legionowskiego.

Na wniosek policji i prokuratury wobec 18-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.


Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments