Newralgiczne odcinki dróg powiatowych doświetlone.

Starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski wraz z członkami Zarządu Powiatu na bieżąco doglądają postępu robót na 11 odcinkach dróg w ramach zadania „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego dróg powiatowych oraz spójności komunikacyjnej miejscowości gminnych w ramach powiatowej sieci drogowej”. Remonty postępują szybko i sprawnie.

 

– Obecnie trwają ostatnie szlify przed oddaniem dróg do użytku. Oprócz nowej nawierzchni, w ramach zadania na newralgicznych odcinkach zostały posadowione lampy oświetleniowe z panelami fotowoltaicznymi, co znacznie podniesie komfort i bezpieczeństwo pieszych i pojazdów korzystających z dróg. Inwestujemy sprawiedliwie i równomiernie we wszystkie gminy powiatu. Budujemy drogę Krasne – Mosaki, trwają potężne roboty w Jednorożcu, kończymy obwodnicę Chorzel i wiele innych odcinków. Będziemy Państwa o nich na bieżąco informować – informuje przasnyskie starostwo.

Na realizację robót budowlanych w ramach remontów 11 odcinków, Powiat Przasnyski zawarł umowę z wykonawcą firmą STRABAG Sp. z o.o. na łączna kwotę 7 116 608,06 zł brutto.

Dodatkowo Powiat Przasnyski zawarł umowę na dofinansowanie zadania z Wojewodą Mazowieckim w ramach Funduszu Dróg Samorządowych, gdzie wysokość dofinansowania wyniosła 70%.


 

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zygmunt
Zygmunt
7 miesięcy temu

Naprawdę już nie macie o czym pisać, tylko wrzucacie propagandę sukcesu od „nareście przasnyskiego” starosty Bieńkowskiego? Ile czasu można czytać o 7mln z funduszu dróg samorządowych jako sukcesie, to są „drobne” w porównaniu z poprzednikiem, Panem Starostą Szczepankowskim. Z obwodnicą Chorzel Bieńkowski i jego pomagierzy nie mają nic wspólnego, tyle tylko że ją kontynuują a wszystkie pracę związane z projektowaniem, wykupem gruntów i pozyskiwaniem środków to zasługa poprzedniego zarządu powiatu na czele z Panem Szczepankowskim. Już się nie da patrzeć na te przypisywanie zasług poprzedników obecnej ekipie, ale niestety taką mają strategię.
 

Last edited 7 miesięcy temu by Zygmunt
Leśny dziad
Leśny dziad
7 miesięcy temu
odpowiada  Zygmunt

Cześć sławomir!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu
odpowiada  Leśny dziad

Podobno to ja jestem Sławomir. Więc się zdecydujcie.

Zygmunt
Zygmunt
7 miesięcy temu

Ja teraz jestem, powiatowi pis-owcy się pogubią.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu
odpowiada  Zygmunt

Spoko, jestem za!

bolo
bolo
7 miesięcy temu

Ty jesteś arkadiusz,dobrze wiemy który.