„Na Ratunek Ratownikowi”. Relacja z imprezy charytatywnej.

Wczoraj, 9 grudnia, w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbyła się imprez charytatywna pod nazwą „Na Ratunek Ratownikowi”. W jej trakcie przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na rzecz ratownika medycznego Łukasza, który obecnie sam potrzebuje pomocy ze względu na stan zdrowia.

Punktualnie o 19:00 rozpoczął się koncert, podczas którego zgromadzeni mieli okazję posłuchać największych przebojów rockowych ostatnich dwóch dekad w akustycznych aranżacjach. Po koncercie sceną zawładnęli ratownicy medyczni, którzy przeprowadzili krótki kurs udzielania pierwszej pomocy – z resuscytacją krążeniowo – oddechową włącznie. Ponadto wojsko wystawiło środki łączności i broń, a więc niemal każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.

Łącznie udało się zebrać nieco ponad 1000 zł. W akcję zaangażowanych było kilka instytucji i organizacji, bez których przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć tj. Miejski Dom Kultury w Przasnyszu, Grupa Ratownicza „Nadzieja”, Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu, 2. ORel w Przasnyszu oraz projekt Akustyczny Mak.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments