MKS Przasnysz zremisował z Huraganem Wołomin.

Dziś przed olbrzymim wyzwaniem stanął MKS Przasnysz. Nasi piłkarze zmierzyli się z liderem tabeli IV ligi, Huraganem Wołomin,  w najważniejszym meczu sezonu. MKS Przasnysz po wyśmienitej grze zremisował z rywalem 3:3.

Już w 9 minucie dzięki Łukaszowi Kosiorkowi MKS Przasnysz wyszedł na prowadzenie. Na kolejną bramkę dla Przasnysza przyszło nam poczekać 30 minut. Równo w 39′ dla naszego zespołu zdobył ją Dominik Lemanek. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 2:0.

Druga połowa rozpoczęła się kolejną bramkę dla Przasnysza, zdobył ją Kamil Olszewski. W 59′ drużyna z Wołomina zdobyła honorową bramkę. Chwilę później boisko z czerwoną kartką opuścił Robert Wróblewski, co wykorzystał gospodarz spotkania  zdobywając drugą bramkę. Kolejna padła w 90 minucie.

Ostatecznie MKS Przasnysz zremisował z Huraganem Wołomin 3:3.