MKS Przasnysz: WYGRANA NA INAUGURACJĘ

MKS PRZASNYSZ – PEGAZ DROBIN 3-2

Dzisiaj nasza drużyna trampkarzy U – 13 zadebiutowała w rozgrywkach 1 ligi mazowieckiej. Przeciwnikiem była drużyna z okręgu płockiego – KS Pegaz Drobin. Mecz rozpoczął się o godzinie 13-tej, a jak wiemy temperatura powietrza raczej wskazywała na wypoczynek nad wodą niż na granie w piłkę. Nie przeszkodziło to jednak naszym młodym piłkarzom rozegrać bardzo dobre zawody. Już w 16-tej minucie spotkania wynik otworzył bardzo pięknym strzałem w samo okienko z rzutu wolnego kapitan naszej drużyny Bartek Biedrzycki. Na dwa zero w 20 minucie podwyższył Maciek Nidzgorski, który jak się później okazało dał zwycięstwo naszej drużynie. Prowadząc 2:0 chyba za bardzo uwierzyliśmy że ten mecz już wygraliśmy i 4 minuty później było 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Druga część spotkania nie przyniosła większych zmian. Gra toczyła się głównie na połowie przeciwnika, kilka nie wykorzystanych sytuacji z naszej strony i kilka nielicznych prób ataków zawodników z Drobina. Bramkę dającą remis straciliśmy po błędzie w wyprowadzeniu piłki, nasz zawodnik przy przyjęciu piłki przed polem karnym pomógł sobie ręką, a rzut wolny wykorzystali goście. Jednak po raz kolejny pokazaliśmy że gramy do ostatniego gwizdka sędziego i na 7 minut przed końcem spotkania swoją drugą bramkę strzelił Maciek Nidzgorski i ustalił wynik spotkania na 3:2.

Bardzo fajnie że wygraliśmy w debiucie na tym poziomie rozgrywek. Mimo zwycięstwa i radości chłopaków jest jeszcze wiele elementów gry w piłkę do poprawy, troszkę brakuje nam siły fizycznej i dynamiki, ale będziemy nad tym pracować na kolejnych treningach.

Skład MKS: Krystian Augustowski – Wojtek Grysztar, Maciek Nidzgorski, Seweryn Szafranski, Wiktor Kask – Dawid Prusik, Maciek Zygmuntowicz, Przemek Górniak, Fabian Ułasiewicz – Szymek Morawski

Rezerwowi: Paweł Zadrożny, Kamil Maciaszczyk, Norbert Rogalski

Nieobecni: Adam Krukowski, Kuba Kawiecki, Wiśniewski Jasiek.

Trener: Marek Zbrzeski


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments