MKS PRZASNYSZ: I MIEJSCE NA PÓŁMETKU

W swoim ostatnim meczu rundy jesiennej młodzicy MKS Przasnysz zremisowali na własnym stadionie z drużyną PAF Płońsk 1:1. Mimo braku dwóch podstawowych zawodników (Seweryn Szafrański i Kuba Janowski) zagraliśmy bardzo fajny mecz.

Należy powiedzieć, że obie drużyny w tej rundzie nie straciły jeszcze punktów, więc od wyniku zależało, która drużyna będzie liderem na półmetku rozgrywek. Mecz był bardzo zacięty, widać było duże zaangażowanie oraz ogromną chęć wygrania. Jako pierwsi gola zdobyliśmy my, a autorem bramki był Dawid Prusik po ładnej asyście Bartka Biedrzyckiego. Taki wynik utrzymywał się bardzo długo, i kiedy już nasi piłkarze uwierzyli w zwycięstwo, w samej końcówce meczu błąd popełnili obrońcy, który wykorzystał napastnik gości. Należy powiedzieć że remis w tym meczu jest jak najbardziej sprawiedliwy, ponieważ obie drużyny miały kilka doskonałych sytuacja do zdobycia bramki. Liderem rozgrywek na półmetku sezonu jest MKS Przasnysz, który ma zdobyte więcej bramek ( 63:3 ).
Skład MKS: Krystian Augustowski – Wojtek Grysztar, Maciek Nidzgorski, Dawid Prusik – Fabian Ułasiewicz, Bartek Biedrzycki, Przemek Górniak, Paweł Zadrożny – Szymek Morawski
Rezerwowi: Adam Krukowski, Norbert Rogalski
Nieobecni: Kuba Śmieciński, Seweryn Szafrański, Kuba Janowski, Kuba Kawiecki, Jasiek Wiśniewski.
Trener: Marek Zbrzeski


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments